Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez mellrák?

Lehet ez mellrák?

Figyelt kérdés
A hét közepén 2 kisebb csomót találtam a bal mellemben.Tapintásra az egyik olyan mint egy kis fehér bab,a másik még kisebb.Mind a kettő kemény és mozgatható.Ha megnyomom a mellem sárgás valami jön az egyik tejcsatornából ami ragacsos.De csak egy kis csepp és nem is mindig.Kb.2.5 éve szoptattam,de tejem még sokáig volt utána is.Orvoshoz kedden megyek akkora kaptam időpontot.
2013. máj. 11. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt ennyiből még egy orvos sem tudná megmondani, nemhogy a gyk közönsége. Majd kiderül, szurkolok, hogy ne legyen nagy baj!
2013. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem tudná megmondani! Csak arra gondoltam,biztos ..D.volt már ilyen másnak is.De azért köszönöm! Ilyenkor az ember hajlamos a legrosszabbra gondolni,ahogy én is!
2013. máj. 11. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!