Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukák ti megengednétek?

Anyukák ti megengednétek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és szeretnék tampont használni mert utálom a betétet. Már 2 éve menstruálok és anyát már többször próbáltam rávenni, hogy megengedje, de nem engedi. Hogyan tudnám rávenni, hogy megengedje ? válaszokat előre is köszönöm :)
2013. máj. 11. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudod ravenni,anyukad okos. Az en anyukam nögyogyasznal dolgozik,es tudja miert nem engedte meg nekem se,sosem volt vele gond,es nem is akarok soha tampont.Neked lehet majd egyszer megengedi,de gondolom a fiatalsagod miatt aggodik.
2013. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Lehet hogy azért utálod a betétet, mert nem megfelelő minőségűt használsz! Én legjobban az always-t szeretem, mivel nagyon jó nedvszívóképessége van, illetve kényelmes, bár drágább mint a többi, mégis megéri! Igaza van anyukádnak hogy nem engedi! Ráérsz vele 2-3 évet! Ennyi idősen nem egészséges még a tampon, hidd el!:)
2013. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És én is Always Platinumot használok. Tampont sem akarok éjjel-nappal használni csak mondjuk suliban , főleg amikor tesi óra is van
2013. máj. 11. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Megengedném,de csak nappalra.Szerintem azért nem engedi,mert még fiatal vagy hozzá,meg a neten elég sok rosszat lehet olvasni róla.
2013. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok anya, de megengedném.

Nekem 14 évesen jött meg, azóta tampont használok.

Szerintem van annyi esze egy ennyi idősnek is, hogy pl ha megbeszélték hogy használat előtt/ után alaposan kezetmosunk, akkor megmossuk. Meg figyeljen oda hogy ne maradjon bent sokáig.

22 L

2013. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd végig, és rájössz, hogy Anyukád miért nem engedi a tampont. Teljesen igaza van!!!

2013. máj. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukád is írt ki erről kérdést :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__43402..

én engedném, a betétet én is gyűlölöm. A lényeg, hogy tudd helyesen használni a tampont, és lehetőleg estére betétet tegyél. És persze figyelj a 4-5 óránkénti cserére.

2013. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
46%

Hát én 13 évesen csak akkor használtam tampont, amikor nyaraltunk és pont megjött, aztán persze 15-19 évesen eljött a csak tampon időszak, de azóta szerencsére több eszem lett :) és már csak akkor használok tampont, ha elmegyek itthonról...

De hiába a márka, akkor is kényelmetlen a betét, és zavaró, hogy "látszik", sokszor alig tudok elaludni tőle, és mindig bennem van a félsz (tudom kicsit parás vagyok :) ) maga az ágy miatt és amiatt is hogy a párom mit szólna, ha elcsúszik, és reggel "vérbe fagyva" ébredek, szóval én is utálom de nagyon...

Bezzeg a fiúknak milyen könnyű, nincs ilyen gondjuk... :)

2013. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!