Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Megengednétek a 16...

Anyukák! Megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy két APRÓ tetoválása legyen?

Figyelt kérdés

Tényleg, nagyon-nagyon apró.

Két betű lenne csak, két olyan ember nevének kezdőbetűje, akiket nagyon szerettem, és sokat jelentettek nekem.

Word-ben 11-es betűméret nagyságú.

Az egyik a kulcscsontomra kerülne (jobb oldalra), sötétpirossal, a másik a bal kezemen a hüvelykujjam alá egy kicsivel, feketével.

Sokat gondolkoztam rajta, hogy biztosan szeretném-e, mert örökre szól, de biztos vagyok benne.


Csak nem tudom, hogyan vezessem ezt fel anyukámnak.

És természetesen a zsebpénzemből fizetném, erre gyűjtök már hónapok óta.


Köszönöm a válaszokat!


16/L


2012. márc. 17. 12:10
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
81%
NEM!
2012. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
#1: Kifejtenéd kérlek, hogy miért nem?
2012. márc. 17. 12:16
 3/49 anonim ***** válasza:
87%
rokon vagy csak barát/nők kezdőbetűi..?
2012. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
96%

Látható helyre, főleg kézre NE tetováltass. Nem tudod még milyen szakmában fogsz kikötni, sok helyen nem tolerálják, ne ilyennel szúrd el.

Kérdés amúgy, hogy kiknek a kezdőbetűjét akarod magadra varratni és miért mégis... mert megemlékezni nem tetoválással kell, hanem a szívedben...

2012. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
#2: Ez miért számít? Nagyon szerettem őket, és még most is szeretem őket. Még fiatalabb koromban megmentették az életemet...
2012. márc. 17. 12:39
 6/49 A kérdező kommentje:
#3: Mint írtam, nagyon aprók lennének, egy kis korrektorral simán el lehetne tüntetni őket.
2012. márc. 17. 12:40
 7/49 anonim ***** válasza:
83%

én is 16 vagyok:)

és 17 évesen csináltathatok egyet:D

és mivel mentették meg az életed ha nem titok?! : D

amúgy szerintem 17 évesen csináltatnám meg,és szerintem anyud akkor engedné meg... amúgy és ha a hastájékra csináltatnád?:) ott nem látszik annyira... amúgy ha anyud tudja hogy megmentette az életedet,akkor lehet h megengedné..:)

2012. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

#7: Úgy mentettek meg, hogy öngyilkos akartam lenni, és ők kihúztak a depresszióból, és ha ők nem lennének, akkor már régen felvágtam volna az ereimet. De most már szeretem az életet, szeretem az életem :) Hála nekik.

És a színüknek és a helyüknek is különleges jelentésük van, szóval nem rakatnám hastájékra.

És igen, anyu tudja, hogy miattuk élek még mindig, mert segítettek rajtam :)

2012. márc. 17. 12:50
 9/49 anonim ***** válasza:
90%
én megengedném, igen.
2012. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
89%

Ha tényleg csak két betű, és tényleg ilyen picik, és tényleg ilyen fontosak neked: megengedném.


Örülök, hogy már jól vagy, remélem, boldog lesz a további életed.


38 éves anyuka

2012. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!