Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valamit érzek a bal mellemben...

Valamit érzek a bal mellemben lehetséges valami komoly?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és most nagyon megijedtem.... a bal mellemben a mellbimbó résznél érzek valami gőmb alaku kemény dolgot.A másikban is csak az nem olyan kemény ez hozzá képest nagyon.Nagyon félek megijedtem.... most ebben a pillanatban vettem észre azért irok... Tényleg félek lehet valami rák vagy daganat vagy ilyesmi..... amugy nem fáj.. nemérzekcsak most hogy igy megfogtam segítsetek tapasztaltak én nem tudom hogy ez normális e .. szerontem nem ugyhogy felkészülők a válaszokra.

2013. máj. 11. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
13 évesen még nem hiszem hogy ilyenen kellene aggódnod!
2013. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hogyne aggódnék egy bazinagy dudort érzek a cicimben -.- de ha ez nem lehetséges tehát az csak ottvan majd elmúlik ird le mert nagyon félek és ideges vagyok....
2013. máj. 11. 21:51
 3/10 anonim ***** válasza:

nyugi, nincs semmi bajod

13 évesen még mindenkinek olyan a cicije

majd ha már melled lesz, egészen más lesz a felépítése

2013. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ne aggódj.

még fejlődsz, nő, bármi lehet.


azért menj el az orvoshoz a saját megnyugtatásodra.


képzeld, nekem 30 évesen volt a hónaljamban, és kiderült, hogy egy dezodortól valami mirigy begyulladt, megnőtt, és attól volt. Magától megszünt.

Én is elmentem orvoshoz.

2013. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Nem fogsz most menstruálni valamikor? Nekem előtte mindig bedurran a mellem és csomós, de utána elmúlik. Ha ez nem lehetséges opció, akkor kérd meg anyukádat, hogy nézze meg vagy menj el nőgyógyászhoz ezt így elmondod, hogy a mellednél találtál valami csomót és nem tudod mi az. Megkéred anyukádat, hogy kísérjen el. Semmi ciki nem lesz benne és utána te is megnyugszol!:)


Egyébként nem feltétlenül daganatra kell gondolni, mert még ciszta is lehet. Nekem a petefészkembe volt cisztám szerencsére elmúlt magától, barátnőmnek a mellében (ugyan így csomót érzett) neki is magától elmúlt, de azért jártunk orvosi vizsgálatokra, hogy megnézzék (nőgyógyász). Ha nem múlik el, akkor van probléma. Nekünk 1-2 hónap volt míg elmúlt. De ne várj ennyit, ha megijedtél szólj, nézesd meg és neked is jobb lesz utána, ha megtudod mi az.


Egyébként esetleg még mellnövekedéskor ez nem képzelhető el a lányoknál?:) Bocsánat lehet én mondok most hülyeséget.

2013. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm szépen kedves emberek vagytok már ezis megnyugtatott :D meg az is hogy olvastam néhány viccet:D reggel szólok anyunak majd mégegyszer kőszőnőm :D
2013. máj. 11. 22:04
 7/10 A kérdező kommentje:
jah és hát a menstruálás hát ugyvolt hogy hónap végén jőn meg de nálam nagyon ősszevissza van ez.... a mult hónapi menstruációm ennek a hónapnak az elején még tartott 2.kb azóta nem jőtt meg....
2013. máj. 11. 22:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a serdülőkori hormonváltozások miatt van, de úgyis csak akkor nyugodnál meg teljesen, ha szakember mondaná, hogy nincs semmi baj! Remélem soha nem is lesz semmi bajod az életben!!! :)
2013. máj. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a te korodban még nem lehet semmi komoly.

Nővekedéstől vannak, hormonális eredetű.

2013. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Egy válasz miatt miért lettem lepontozva?? Na m1..érdekes.:D
2013. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!