Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az hogy nem vagyok felkészülve a komoly párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés

22 éves meleg fiú vagyok. 5 hónapja van párom. Szeretem és tisztelem. Nagyon jól meg vagyunk, és sose veszekedünk semmin. A párom idősebb tőlem pár évvel, de ez nem is érdekes mert én imádom úgy ahogy van!


Mostanában felkavar a régi életem, arra gondolok hogy eleinte csak kalandok voltak és randik, és mindig elfog az az érzés hogy jó lenne kalandozni egyet kettőt, de mindig vissza fogom magam! Van ismerettségem, csak hívnom kellene és a kaland meg is lenne.


De én annyira szeretem a párom hogy nem teszem ezt, s magamat se csaphatom be azzal hogy nem lenne jó néha, de viszont nem tudnám túl sokáig cipelnem a bűntudatot ha megtenném!


Szeretnék többször is találkozni a párommal, legalább egy héten 2x de jelenleg én elfoglalt vagyok, a párom meg dolgozik egyfolytában.



2013. máj. 6. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

fiatal vagy.. én 9 hónapja vagyok együtt a barátommal és szeretem, ugyanígy tök jó kis kapcsolatunk van, vitamentes, jó a szex, mindig sok programunk van, megyünk ide-oda, együtt is sokat tudunk lenni és sokszor beüt, hogy lennék mással, és csak egy telefon..

persze, nem csalnám meg ténylegesen soha, csak szar ezt érezni.. mert ilyenkor arra gondolok lehet nem is szeretem.

2013. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eléggé rossz érzés ez tudom. Viszont én tudom hogy szeretem, és nem akarom elveszíteni őt. Szerinted elmondjam neki mit érzek olykor olykor?
2013. máj. 6. 18:56
 3/11 anonim ***** válasza:

első vagyok.

á, ne.. szerintem ne mond el, én eléggé kiakadnék ha közölné a barátom, hogy néha úgy megfektetne más lányokkal is.. arra gondolnék, hogy nem vagyok elég neki, se a testem, se amit nyújtok az ágyban. meg úgy egyébként is. elég lelombozó, meg önbizalom romboló lenne.. szóval ne mond el neki szerintem semmi esetre sem, főleg, hogy ezzel igazából magadnak kell megküzdened. ő nagyon nem tud vele mit kezdeni /: max. megsértődik, vagy megkönnyíti a dolgod és kidob..

viszont ha keveset tudtok találkozni és ezt érzed, akkor lehet egyszer tényleg eljön az a nap, amikor félremész /: nem? lehet jobb lenne neked nélküle, kipróbálni mindent, aztán ha készen állsz rá akkor egy kapcsolatban részt venni.

én is érzem magamon, hogy jól érzem magam a kapcsolatomban, ezen kívül viszont semmi több. magyarul: tudom, hogy vége lesz.

2013. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :/ Annyira tanácstalan vagyok. Szeretem meg minden tényleg, már azon is gondolkodtam hogy mi lenne ha keresnénk egy harmadikat szex céljából.!! De viszont semmi baj a szexuális életünknek mert az úgy van jól ahogy van. Igazándiból csak azzal van a gond részemről hogy többet szeretnék vele lenni, vagy együtt élni vele. Ami persze most még eléggé hamar lenne neki :/
2013. máj. 6. 19:09
 5/11 anonim ***** válasza:

ez persze így teljesen más, mert akkor te úgy állsz a kapcsolathoz, mint amire szükséged van és ami kell, így akkor nehogy eldobd magadtól. csak 22 évesen nehéz olyan fejjel gondolkodni, hogy várjak és majd együtt leszünk, akkor jó lesz. távkapcsolatba se mennék bele pl. pont ezért, nekem kell, hogy a hétköznapokban ott legyen, úgy ismerem meg igazán, ahogy reagál, ahogyan viselkedik különböző szituációkban.

összeköltözést még soha nem éreztem egy barátom mellett sem, hogy vele el tudnám képzelni.. szóval ha te ezt érzed a barátodnál, akkor viszont kincset találtál (:

szerintem mondjuk, ha feltetted ezt a kérdést, akkor te is tudod magadban a választ.. egy-két hónapig lehet majd bírod még így de hosszú távon nem, mert hiányozni fog valami mindig. gondold végig és helyesen dönts! (:

a szerelem sokszor önmagában édes kevés.. lehet, hogy szereted de ez mit sem ér, ha a kapcsolatban nem vagy egész és felhőtlen.

2013. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazándiból a hármas szexre nem is vágyom mert mint irtam igy jó ahogy van, csak lényegében egy héten egyszer találkozzunk és kezd kicsit keves lenni :/ Jó lenne ha legalább 2x is találkoznánk.
2013. máj. 6. 19:28
 7/11 anonim ***** válasza:
miért csak ilyen ritkán? ennyire elfoglalt a melója miatt? felvállaljátok a kapcsolatot? szóval mik az akadályok? egy városban laktok..? vagy nem értem miért csak heti 1.
2013. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
sokat dolgozgat, 30 km táv van köztünk, az nem is annyira para.
2013. máj. 6. 19:40
 9/11 anonim ***** válasza:
én meleg vagyok, 25 éves. eddig összesen 2 kapcsolatpm volt, mindkettő komoly. soha nem akartam úgymond "kalandozni", mindig is úgy képzeltem, hogy akit választok, azzal életem végéig együtt maradok.
2013. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 23 éves vagyok,4 éve vagyok együtt a párommal,és nekem nem szoktunk ilyenek az eszembe jutni,mert tényleg nagyon szeretem,pedig nekünk is volt olyan,hogy kéthetente egyszer találkoztunk csak egy ideig,de nem bántam meg hogy kitartó voltam,mert azóta össze is költöztünk.


Talán tényleg nem vagy még alkalmas a párkapcsolatra,hisz az 5 hónap még nagyon kevés ahhoz,hogy ilyeneken gondolkodj....

2013. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!