Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HSG-re megyek 1 hét múlva....

HSG-re megyek 1 hét múlva. Sokszor volt már hüvelygombám. Néha tünet nélküli. Ha bemegyek a kórházba vesznek le kenetett vagy ha tényleg van valami gombás fertőzésem nem fog gondot okozni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 17:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Volt már valaki hasonló helyzetben?2 napja érzem hogy kicsit ég ott lent.Biztosan megint az a fránya gomba.De 10 hónapja próbálkozunk babával és most mondta a doki hogy csináljunk egy HSG-t.kb egy hét múlva lesz, de nem szeretnék emiatt lemaradni róla semmiképpen mert akkor megint oda egy hónap.Ti mit gondoltok ez befolyásol valamit, okozhat gondot ha gombás fertőzésem van és így csinálják meg a HSG?
2009. szept. 20. 17:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél canesten hüvelykúpot addig pont rendb.e jössz
2009. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha nem használ már próbáltam és nem vált be.
2009. szept. 20. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor csak a doki marad.
2009. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én évekig szenvedtem a gombával, állandóan visszatért. Nekem az jött be, hogy gyakorlatilag semmilyen cukrot nem ettem. Nekem is volt hsg-m és izgultam emiatt, de nem lett semmi gond! Én azt tudom tanácsolni, hogy hsg-ig cukormentes diéta, megváltozik tőle a hüvely ph-ja, ami nem kedvez a gombának (a kiskatonáknak vizsont igen)
2009. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!