Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kisebb méhszájsebem van,...

Kisebb méhszájsebem van, megúszhatom ezt műtét nélkül?

Figyelt kérdés

Nem is akarta elmondani a doki,de el tudtam olvasni a leletet.Azt mondta,teendőm nincs vele.De félek,nagyobb lesz,stb,semmiképpen nem szeretnék műtétet ebből,főleg,hogy 20 éves vagyok.Szamártejes erre kifejlesztett irrigálót használok,azt olvastam ez jó lehet,el is múlhat.Tényleg van erre esély,hogy elmúljon,vagy nőni fog mindenképp? Fogamzásgátlót is szedek,úgy tudom ettől van,azt mondta,szedjem csak tovább:O

Tapasztalatok?

L20



2013. máj. 12. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem mondta mit foglalkozol vele???ő az orvos nyilván azért jársz hozzá mert bízom benne, nem?

Ha úgy gondolod jó a szamártej hát csináld azért remélem felforralod előtte.ennél okosab dolgok is vannak...nem tudom hallottál e a teremtő képzeletről...hát kapd össze magad nehogy valami olyan dolgot teremtés magadnak aminek később nem fogsz örülni...olvass ennek utána! Ha segítség kell meg írj gyógyszerész vagyok!

2013. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyógyszerészként komolyan a gondolat teremtő erejére hívod fel a kérdező figyelmét? Illetve a szamártejes irrigáló nem szamártej, hanem a dr. dolhay féle irrigálóhoz való szamártejes tabletta. A patikában nálatok ilyet nem árulnak..?


Ha félsz, akkor menj el rendszeresen a dokihoz. Tabit szedsz, szóval jobb esetben 3 havonta úgyis mész hozzá, tehát én fél évente megkérném, hogy nézze meg h rendben van-e a sebed, nem lett-e nagyobb esetleg. Én több évig szenvedtem vele, évekig próbáltuk kúpokkal gyógyítani, abbahagytam a tabit, mert úgy gondolta a doki h segít h erősödjön a méhszövet, így gyorsabban gyógyul, de ez sem vált be. 3 év után meguntam a folyamatos folyást (nekem fájt is) és lefagyasztottuk. Én a helyedben keresnék egy másik dokit, ha ennyire nem mond el semmit sem neked, hogy még azt is itt kérdezgeted, hogy irrigálni kell-e vagy mivel segítsd, akkor nem tűnik túl lelkiismeretes dokinak.


És még a gyógyszerésznek csak annyit, anyukám 28 évesen szülte öcsémet, a doki azt mondta neki, hogy lett egy icipici méhszájsebe, jelentéktelen, ne foglalkozzon vele. Ő nem is foglalkozott vele. Majd 32 évesen elkezdett ömleni belőle a vér, berohant kórházba és sikerült 4 év alatt méhnyakrákot kapnia. Kivették a méhét és a petefészkeit - 32 évesen. Tehát ha a dokija esetleg neki is azt mondja, hogy pici méhszájseb, nem probléma, de időnként nem árt ha megnézeti egy orvossal, akkor talán nem jár így anyukám.

2013. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!