Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Előgörcsölés" napokig mielőtt...

"Előgörcsölés" napokig mielőtt megjön?

Figyelt kérdés
29 vagyok, kb. másfél éve nem szedek már antibébit és tök szépen beállt 28 naposra a ciklusom (soha nem volt ilyen pontos, előtte is 35 napos volt). Eddig vasárnap hajnalban jött meg, eléggé görcsöltem, de apranaxra jól reagáltam. Most az utóbbi 2-3 hónapban a PMS-em tünetei is sokkal rosszabbak (öngyilkossági gondolatig húzom lefelé magam, dührohamok, sírógörcsök váltják egymást, egy álom velem az élet ilyenkor :) ), illetve szombat környékén már elkezdek be-begörcsölni, azt hiszem mindig h na most megjön, néha még görcsoldót is vennem kell be, de napokig semmi. Amikor pedig végre megjön, alig akar hatni a görcsoldó, pedig az nem gyenge. Ma hétfő van, görcsölök, hisztérika vagyok, de még mindig nem jött meg. Ez a PMS része lehet, vagy csak előre görcsölök és kész, fogadjam el?

2013. máj. 13. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a PMS része sajnos, de mivel már tudod előre, hogy ez jön, valószínűleg pszichikálisan is hozzájárul ez a rossz közérzet. Vannak gyógynövénykészítmények, amit ki lehet próbálni, nekem a Premens tabletta pl. jót tett, kúraszerűen kell szedni, ha jól emlékszem.
2013. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lady Ciklus teát próbáltam most ki először, a harmadik héten kell inni végig. Ahhoz képest, hogy milyen szoktam lenni egy hétig mielőtt megjön, most csak 1 napig voltam nagyon rosszul, bár mondjuk az olyan volt, mintha az eddigi 7 nap kínlódást egyre sűrítette volna a testem, de legalább csak 1 nap.
2013. máj. 13. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!