Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hányévesen, és miért és...

Hányévesen, és miért és melyik mérettel próbáltad ki elősször a tampont és milyen volt?

Figyelt kérdés

Jól tetted h kipróbáltad vagy rájöttél h nem kellett vona... ilyenekre gondolok..

12,5/L


2009. okt. 1. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
15 évesen először a minivel kezdtem, és sokkal tisztább megoldás mint a betét szerintem..18L
2009. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 13 évesen jött meg először és az elején betétet használtam, de nem volt jó, mindíg átáztam, úgy hogy már a harmadik vagy negyedik menses-nél tampont használtam, közepes méretűt OB pro comfort. Az első alkalommal kicsit furcsa volt (kellemetlen) de még aznap hozzá is szoktam. Sokkal "biztonságosabb" mint a betét, vagyis nem ázok át.
2009. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14 évesen mert nyaralni voltunk a Balcsin és hát pont eü gondjaim voltak.és igen jol tettem fel az elején bár kicsit nehézkesen sikeredett kb 1 órát szórakoztam vele mire jó lett.most 16 vagyok és azt használok kell kis idö mire belejön az ember
2009. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
12 évesen és azért mert rettegtem, hogy átázok. :-D Azóta is használom és nekem soha nem is fájt, meg a felhelyezéssel sem volt gond... :-) Nem kell görcsölni rajta és szinte meg se fogod érezni. ;-)
2009. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

10 éves korom óta menzeszelek, 12 éves korom óta használok tampont minden egyes menzeszemkor (kivéve éjjelre)

Szeretem, mert nem "csörög", diszkrét, sportolni is lehet vele, nem féle, hogy átázok, nincs kellemetlen szag.


14/L

2009. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 evesen,de rengeteget kinlodtam,mig rajottem,hova kell tenni!!!!:))Tobbszori kiserletezes utan valahogy kialakult:)
2009. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

13 évesen márciusba jött meg, aztán júliusba próbálkotam először tamponnal, de nem sikerült, majd a mostaninál igen:)

simán felment, és normal o.b-t használtam

13/L

2010. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!