Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen kellemetlen...

Miért ilyen kellemetlen illatú 1-2 lány osztálytársam?

Figyelt kérdés
Nem tudom toluk megmaradni, pedig furdenek, hasznalnak dezodort is.. es a fiuk oket mindig piszkaljak, bantjak.. probalok mellettuk kialni.. de nem mindig megy, rettento budos szajszag es testszaguk van.. miert van ez? 16 evesek, vagy az miert van hogy van 1 lany osztalytarsam akinek olyan illata van mint aki most lepett ki a zuhanyzobol? annyira jo illata van:D en nem erzem magamat budosnek, de jo illatunak se, izzados vagyok igy tesi ora utan nekem is van egy testszagom, nembudos de engem zavar.. mit tegyunk?
2013. máj. 14. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fürdenek, mosnak is fogat, és így is kellemetlen a test és szájszaguk, akkor el kéne menniük orvoshoz.
2013. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek. Van egy nagyon jó dezodor, gyógyszertárban kapható, bodymed a neve, azt tudom ajánlani, meg naponta legalább egyszer teljes fürdő vagy tusolás, plussz naponta többször mosakodás (hajlatok, nyak-fül-hónalj, stb). A szájszag emésztőrendszeri problémától is lehet, de előbb fogorvos nézze meg!
2013. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Okozhatja még hormonprobléma is nekem is volt egy ismerősöm anno, aki bármit csinált egyszerűen nem segített rajta(Hónalj szag de szinte a tapéta vált le tőle olyan erős pedig akkor fürdött és kente be magát)... mondták neki hogy ez ilyen hormonprobléma... Aztán férjhez ment és utána elmúlt... Szóval helyre állt neki a hormonháztartás... ilyen is van.
2013. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!