Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik osztálytársam teljese...

Az egyik osztálytársam teljesen rám van szállva, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy gimis lány vagyok. Van egy szintén lány osztálytársam. Régebben jóban voltunk, most már kb nem is beszélünk. Elég jó tanuló vagyok (kitűnő többé-kevésbé) meg ő sem rossz. De bármit csinálok, hirtelen ő is. Ha xy módon hordom a hajam, akkor ő is. Egyszer elkezdtem fogyózni mert ducinak éreztem magam, na 2 hét múlva kb ő is. Amikor valamit csinálok, vagy mondok, állandóan engem néz. Ha megdicsérik őt a tanárok, akkor rögtön rám néz, hogy irigy vagyok-e. De engem nem érdekel annyira, hogy foglalkozzak vele, meg hogy irigykedően nézzek rá. Megfigyeltem, hogy mikor eljön a barátaival mellettem, akkor is néz, és direkt játssza a fejét. Én alapból kis csendes vagyok és szerény, ő meg nagyszájú, de most megjátssza, hogy ő is az. Komolyan, olyan mintha az óvodában lennék, ott nem csinálták ezt, hogy utánoznak...

Utálom, ha utánoznak!! Hogy pattintsam le?



2013. ápr. 27. 19:50
 1/5 acelsziv ***** válasza:
Kérdezd meg: Neked nincs önálló személyiséged? Muszáj másokat utánoznod?
2013. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát már lassan az lesz...
2013. ápr. 27. 20:26
 3/5 anonim válasza:
jesszus, nálunk ez kb alsóban volt..és még akkor is gyerekesnek neveztük, amúgy én is rühelltem, amikor utánoztak, a világ legszerencsétlenebb, idegesítőbb dolga...szerintem vagy utál, vagy irigykedik, de valami oka van rá, hogy ezt csinálj,a szerintem is a legjobb módja, ha megmondod neki a magadét, hogy mit kell utánozni, nincs egy önálló gondolatod?! max még jobban megutál, de szerintem akkor már csak abbahagyja ezt..ja meg azt is mondd neki, hogy te nagy ívben leszarod mit csinál(amit mondtál, hogy néz, amikor megdicséri a tanár, hogy irigykedsz-e)
2013. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindig én voltam példaként felállítva. Pl nekem van nyelvvizsgám, neki nincs, tuti megkapta otthon, hogy ő miért nem tette még le, stb. Annyira nem érdekelnek az ilyenek, viszont nagyon idegesítő tud lenni, mikor észreveszem ugyanazokat a vonásokat, mint amivel én születtem.

Köszi, még kicsit tűröm, de ha továbbmegy, akkor kiosztom.

2013. máj. 23. 22:14
 5/5 anonim válasza:

-Úgy erzem, mintha akarnal tőlem valamit. Segíthetek?

-miert néztél rám az előbb? Van valami közöm a dologhoz?

-a korábbi barátságunk után maradt benned valami amiért neheztelsz rám?

-ugye tudod, hogy én nem versenyzek veled? Nyugodtan legyel jobb nálam barmiben, engem nem zavar.

-Ha neked sokat jelent, megértem, és megpróbalom elviselni hogy másolod a szokásaimat.

+lehet, hogy ez egyfajta hiszti, hogy felfigyelj rá. Tudja, mivel bosszanthat, ezért azzal tudnál ennek veget vetni ha tenyleg el tudod engedni a dolgot. Hiszen artani nem art neked, csak saját magat égeti. Néha egy aranyos mosoly talán meg is szégyeníti.

2020. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!