Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy osztálytársam de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztálytársam de félénk vagyok és nem vagyok vele joba vagyis nem beszeltunk még mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályba Tibi...nagyon helyes:) Idén kerultem ebbe az osztályba ugyhogy még 1 éve sem ismerem. Tetszik..tökéletesen néz ki:) Multkor felszálltam a busra és ottvolt és azt gondoltam hogy jézusom ott AZ alompasi mert csak a szemem sarkábol láttam odanéztem és Tibi:). De nemvagyunk joba...vagyis eléggé kis zárgozott. Van hogy utcan nem koszon csak ha én. Mondjuk ezt csinálja sok emberrel. Szerintetek hogy kezdjek el vele beszeélgetni?:| 14 évesek vagyunk mind a ketten. Csak nemtudom mert közben van az osztályba egy másik srác akit ugy hivnak hogy Zalán és o annyira nem helyes vagyis Attila nekem a tokeletes kulsore Zalán meg csak ugy jol nez ki de van hogy nem es nemtuodm ez azt jelenti hogy nem szerethetem igazabol? Vagyis nemtuodm hogy szeretem e. Annyira keresem a tarsagat . Multkor leszalltam a buszrol hamarabb sokkal csak hogy osszefuthassak vele. Minden oran bamulom és itthon is rengeteket gondolok ra.. mondjuk Tibire is...Ahj akkor most melyikuk irant mit erzek?:|

#fiú #lány #osztálytárs #tetszik #kapcsolat . ismerkedés
2013. máj. 13. 20:07
 1/4 anonim válasza:
zalan hogyan viszonyul hozad?
2013. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elég jol:O
2013. máj. 14. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
most akkor tibi vagy attila??es milyen valaszokat varsz megis?miertelme van ezeknek a kerdeseknek azon kivul hogy jokat nevetek rajta?:D
2013. máj. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem te zalant szereted csak meg nem tudod
2013. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!