Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet melleket növeszte...

Hogyan lehet melleket növeszteni? Nagyon rossz érzés amikor a osztálytársaid már azon agyalnak hogy pántnélküli ballagási ruhánk legyen. Neked meg még nincs is melled.

Figyelt kérdés
esetleg valami növény vagy tea ami beinditja a fejlődést?

2013. máj. 15. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal nem lehet. Biztos van a neten 1000 módszer, de ha működnének, mindenkinek nagy melle lenne.

Általánosból vagy középsuliból ballagsz?

Amúgy egyáltalán nem gáz, a kis mell. Sok csajnak jól áll, az értelmesebb pasikat meg nem érdekli ám a mérete :)

De amúgy linkelhetsz valami ruhás képet, hogy lássuk, hogy tényleg kicsi e

2013. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megnöveszteni nem nagyon lehet.Sovány vagy?Attól is lehet kicsi.Vagy genetika.
2013. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
150 cm..13 éves..7.-es :/ és nem kicsi hanem nincs..sokan kiröhögnek emiatt..vagy 11 évesnek néznek :(
2013. máj. 15. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:

13 évesen még gyerek vagy :D Simán nőhet. Van olyan ismerősöm akinek 17 évesen nőtt meg a melle.

Aki meg kinevet, azzal egyáltalán minek foglalkozol? A barátaiddal foglalkozz, akik normálisak. Az ilyeneket szard le, ne is legyél a közelükben.

2013. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne versenyezzetek már azon, hogy kinek mekkora melle van! Értsétek meg, hogy ez GENETIKAI ADOTTSÁG!!! Egyébként is egy nagy mellű lány sem értékesebb semmivel kisebb mellű társainál!!!!!
2013. máj. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Aki a melled miatt kinevet vagy gúnyol, annak az értelmi szintje messze a béka feneke alatt van, és inkább őket lehetne kinevetni, hogy ennyit sem tudnak, hogy senkit nem lehet elítélni olyan dolog miatt amiről nem tehet!!! Egyébként is 20-21 éves kordig nőhetnek a melleid. Nem kell egy 13 éves kislánynak úgy kinézni, mint egy felnőtt nőnek!!! Sőt felnőtt nők között is vannak kis mellűek, de attól még nagyon szépek!!!
2013. máj. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a ballagásig van még 1 évetek,ha a tietekről van szó :D addig nőhet valamennyit. ha csak ott kell lenni a nyolcadikosokén,akkor nem fontos a dolog,szóval nem kell pántnélkülit felvenned ha nem akarsz.

hidd el,ha tudnánk mellnövelő módszert,minden nő nagy mellekkel szaladgálna. :))

2013. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én 14 éves vagyok és most fogok ballagni. persze nekem már van mellem,de nem valami nagy.

és én nem tudok a genetikának sem hinni,mert ha apai ágon örököltem volna e téren,akkor akkora sem lenne mint most. viszont ha anyáméból kaptam volna többet,akkor már rég nagyobbnak kéne lennie. szóval én azt sem tudom,mi van.

2013. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
velemis ugyanez van csak én 14 éves vagyok.. legalább igy kiismered az embereket..tudod ki az igaz barát..
2013. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!