Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen az első nőgyógyászati...

Milyen az első nőgyógyászati vizsgálat? Mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, mostanában tervezem, hogy elmegyek nőgyógyászhoz... még nem voltam, de már nem vagyok szűz. Mi történik ilyenkor? Nő vagy férfi nőgyógyász a jobb? Ha idős a nőgyógyász nem gáz, ha csupasz az intim testrészem?
2008. jún. 17. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát igen már korban vagy hogy elmenj.

próbálj olyanhoz menni akit mások ajánlanak, nem ciki megkérdezni osztálytársat kolléganöt, hogy kihez menj egy normál vizsgálatra. a kérdés egy ilyen helyzetben mit szeretsz jobban, ha doki csendben van ha doki hülyéskedik, ha doki, komnoly, ha doki vicces.

én a pasikat jobban szeretem. minden élethelyzetben a pasikkal könyebb a hangot megtalálnom. és ezért mindig pasihoz mentem.

meg kérdezi, hogy mikor volt meg utoljára a menzeszed, hogy rendszeres-e, hogy van-e panasz.

mikor bemész az elsö kérdés legtöbbször van-e panasz. ilyenkor mondhatod hogy még nem voltál dokinál és ez az elsö. ha jó fej megmutogatja mit fog csinálni. ha gyógyszert akarsz akkor azt mondanod kell neki.

szerintem mond csak hogy az elsö vizsgálatod aztán majd ö segít mit csinálj.

még annyi mikor nyúkál benned akkor nagyon lazíts, arra gondolj most kell igazán lazának lennem, mert akkor nem olyan kellemetlen.

2008. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg látott a doki külömb dolgokat is, mint egy csupasz vénuszdomb! :-) Miért lenne gáz? A divat változik, 20 éve még a bozontos volt a divat, mostanában meg a csupasz! A piercinget se veteti ki senki gondolom egy vizsgálat kedvéért!

Ha szégyenlős tipus vagy menj szoknyában, azt nem kell mindenütt levenni, van akinél elég csak felhajtani!

2008. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Korábban is kérdeztek hasonlót, van kimerítő válasz is itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__43405..

2008. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szexuális életet élsz akkor évente kellene rákszűrésre menned a biztonság kedvéért, ha más bajod nincs akkor emg felelsleges, sőt az a jó. Szóval elmész és kérsz egy rákszűrést. Az utólsó menszid időpontját jegyezd meg azt kérdeezni szokták, meg hogy volt-e már szülésed, nőgyógyászati műtéted ilyesmi, szedsz e fogamzásgátlót. Ha szoknyában mész akkor nem kell meztelenül vonulnod mindenki előtt, hanem csak felhajtod a vizsgálat előtt. A rákszűrésnél, pegid egy fém szerszámmal kitágít és egy fülpiszkálószerűséggel kenetet vesz, megtapogat, és esetleg ultrahangoz.

Szerintem az tök mindegy hogy nő vagy pasi meg hogy hány éves, mondjuk én egy fiatalabb pasinál biztos zavarban lennék, de én egy 50es fickóhoz járok, jó mert tapasztalt és vicces. Egyébként meg már ezer puncit látott, neki ez "munkaeszköz", szóval ne legyél zavarban.

2008. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!