Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a gátmetszésem?...

Mitől fájhat a gátmetszésem? Lehet hogy megrepedt? Fáj, érzékeny és időnként vérezget is.

Figyelt kérdés
16 és 14 évvel ezelőtt szültem.
2013. máj. 16. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem, friss seb. Ha 14 éve történt, irány a nőgyógyász. Pillanatok alatt rendbe hozza.
2013. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos már akkor is fáj,ha leülök és nem figyelek.Befolyásolhatja,hogy tangát használok és tisztaságit betétet is használok?
2013. máj. 16. 09:55
 3/7 A kérdező kommentje:

Mi okozhatja?Nem durva a szeretkezésünk és nem fáj ha a párom belém hatol.

Esetleg köze lehet az óvszernek hozzá,azzal védekezünk.

2013. máj. 16. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, hallottam már latexallergiáról. Szerintem menj orvoshoz, mert komolyabb baj is lehet.
2013. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tangától elfertőződhetett ott valami. Nem kellene tangát hordanod. menj nőgyógyászhoz, amíg nincs nagyobb baj. nem én találtam ki:Van egy ok, amiért a tangák már első látásra kiérdemlik a baktériumterjesztő címet. Nézzük csak meg, hogy hol is helyezkednek el! A fehérneműknek az a dolguk, hogy megvédjék az érzékeny testrészeket a felsőruházatunk durvaságától. A tangák azonban csak vékony anyagcsíkokból állnak össze, amik inkább becsúsznak a védendő területre, nem pedig körülhatárolják azt. Szóval, ha elmozdul - ami megtörténik akkor is, amikor csak szimplán sétálunk -, a baktériumok tökéletes szállítójává válik. A végbélnyílástól a hüvely felé szállítja a bacikat, és azok így belekerülhetnek a húgycsőbe, a húgyhólyagba, sőt még távolabbi helyekre is elvándorolhatnak, ha nem kezelik a problémát időben.
2013. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy baci-teherautóként működnek, általában olyan anyagokból is készülnek ezek a bugyik, amik már magukban irritálják az érzékeny szöveteket a vagina környékén és a végbélnyílásnál. Ha túl erősen dörzsölődik neki ezeknek a felületeknek az anyag, akkor gyulladáshoz, nyílt seb esetén elfertőződéshez vezethet. Általában a tangákat teszik felelőssé a gombás fertőzésekért és a külső aranyerekért is, de ezek jelenleg csak feltételezések, ugyanis egyelőre semmi bizonyíték sincs a kezünkben a tangák ellen.

[link]

2013. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
irány az orvos, és dobd el a tangát!
2013. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!