Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok és az egyik...

14 éves vagyok és az egyik mellem nagyobb mint a másik. Szemmel is látható de nem olyan nagyon feltűnő. Miért van ez? Mit tegyek? Jobb kezes vagyok és a jobb mellem kisebb.

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
majd utoléri a másik is lehet hogy egy nagyon minimális különbség marad benne de nagyjából egyformák lesznek nyugi
2013. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. máj. 16. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
genetika. A legtöbb nőnek nem egyforma. Még reménykedhetsz hogy behozza de lehet hogy marad valamennyi asszimetria. De hidd el tényleg szinte mindne nőnek van. Ha lesz egy párod aki szeret öt egyáltalán nem fogja zavarni nyugi.
2013. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsi különbség mindig is lesz a melleid között. De mivel még évekig nőhetnek, ez a különbség csökkenni fog idővel.
2013. máj. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én is 14 éves vagyok, velem is pont ez van.
2013. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Nyugi,semmi komoly,a nőknek/lányoknak általában a bal mellük nagyobb a jobbnál.

2013. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!