Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggeli első terhességi...

Ma reggeli első terhességi tesztemnél alig látható halvány rózsaszin csik jelent meg a nagyobb tesztablakban ez mire utalhat?

Figyelt kérdés
És középsugaras vizeletböl tégelybe tettem de csak 6 másodpercig tartottam a vizeletembe a 10 helyett az nem gond?

#tesztablak #Halvány rózsaszin csik
2012. júl. 4. 06:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Neked melyik a nagyobb? Ha egy csík van összesen, akkor negatív, ha kettő akkor pozitív! Máskor azért tartsd benne a 10 mp-ig! Azon már ne múljon!
2012. júl. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Melyik a nagyobb? A nagyobbnál kéne kimutatnia a sötét csíkot nem? Ehelyett halvány maradt alig láthatóan minden terhességi tesztnél van nagyobb tesztablak is. Azért csak 6 mpig raktam bele, mert azt hittem úgy a jó, és nem olvastam el hogy 10 mpig kéne csak késöbb. Ja és fél óra múlva pedig mikor újra megnéztem már a nagyobb tesztablaknál összevissza piros volt már, nem egyenes hanem összevisszaság. Képet sajnos nem tudok felrakni, de ha jövőhét kedden nem lesz menszesz akkor ismételek másnap reggel.
2012. júl. 4. 06:54
 3/20 anonim ***** válasza:
Menj el a gyógyszertárba, vegyél egy normális tesztet és nézd meg újra.
2012. júl. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Dmbe vettem ezt is úgyhogy normális teszt volt szerintem vagy csak a gyógyszertári a jó?
2012. júl. 4. 07:36
 5/20 anonim ***** válasza:

A dm-es is jó, ha betartod az utasítást

Mi a neve?

2012. júl. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Csak mert nem minden teszt egyforma! Szerinted hülyeségből kérdeztem? Hahaha

Amúgy vegyél egy másikat, és a leírás alapján csináld meg!

2012. júl. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is ismételd meg a tesztet,viszont ha csak jövő kedden esedékes a következő mensid,akkor még korai lenne tesztelni,úgysem mutatná ki ha terhes lennél.Várd meg a keddet és ha elmarad a mensid,akkor tesztelj!
2012. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy hülyeségböl irogatna bárki, de azt tudom hogy a használati alapján csináltam meg nem rontottam el. De most meg az a piros is eltünt és negativat mutat. Ha nem lesz menses, akkor szerda reggel tesztelek.
2012. júl. 4. 09:25
 9/20 anonim ***** válasza:
A terhességi tesztek általában 10 perc elteltével már nem mutatnak jó eredményt. Amit fél órával utána olvastál le róla az már biztos hogy nem jó. Ez általában benne szokott lenni a tájékoztatójában, hogy az időre nagyon dda kell figyelni. Szerintem a halvány csík is pozitív, de ha vársz pár napot, és veszel egy újat, és tényleg pozitív, akkor erősebben fogod majd látni :)
2012. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi, most olvastam, hogy még csak jövőhét keddre várod a menzit, ha kimarad inkább utána ismételj, addig felesleges. Türelem :)
2012. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!