Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen fogamzásgátlót használjak?

Milyen fogamzásgátlót használjak?

Figyelt kérdés

Tudna valaki pozitív és negatív hatásokat írni + a tabletta nevét? Egyenlőre azon gondolkozom, hogy elkezdjem-e egyáltalán szedni. 20 éves vagyok, nem pattanásos a bőröm, napra pontosan jön meg, nincsenek fájdalmaim menstruáció alatt és soha nem volt gombás fertőzésem. Olyan tablettát szeretnék, ami ezeket a jól beállt dolgokat nem borítja fel.


2 éve van barátom, jelenleg óvszert használunk.



2013. máj. 16. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én elsősorban azt ajánlom, hogy menj el nőgyógyászhoz, ő megvizsgál, és felírja azt, amelyik a legjobb lenne neked :) Aztán ha megvan, melyiket írta föl, utánanézhetsz, arról mit írnak :)
2013. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előre nem lehet megmondani, hogy mit borít fel és mit nem.

De azt tudni kell, hogy a tabletta a sajt ciklusodat gyakorlatilag kikapcsolja. Mikor abbahagyod, akkor újra kell indulnia az egésznek.

A legtöbb nőnél ez pár hónap alatt össze is jön, de van egy kis %, akinek tartósan peteérés-hiány alakul ki a tabi szedése után...

2013. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én tri-regolt szedtem. Amitől szív fájdalom ,magas vérnyomás,és a nemi vágy drasztikus csökkenése volt a mellékhatás. Nagy nehezen évek kellettek, hogy rájöjjek mi okozza a tüneteket. Most nem szedek semmit. Minden tökéletes. Ha lehet jól gondoljátok meg a fogamzásgátlók szedését. Az óvszer jó. Ha véletlenül kiszakad az orvossal irass eseti tablettát. Másnap.Igaz hogy 5300ft. Két szem.
2013. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!