Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2x6 mm az endometrium (méhnyál...

2x6 mm az endometrium (méhnyálkahártya), menstruáció késik, doki nem látott még UH-on semmit. Lehetséges 2x6 mm-nél terhesség?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az a 2x6 mm-es endometrium. Azt csak 1 számmal szokták jelölni. Ha 6 mm, az elég kevéske, bár ez még nem zárja ki. Mást nem mondott? Mert amit érezni még koraerhességnél mikor uh-on még nem látni, az a megnagyobbodott, felpuhult méh. Mióta késik? Tesztet csináltál?
2011. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom,miért két számmal írta ezt. Teszt negatív, két hónapja késik,volt már ezzel kapcsolatban egy kérdésem,most az érdekelt, hogy ennek ellenére a 2x6 mm endometrium mit jelenthet.


Előző kérdésem ez volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2011. jan. 27. 10:33
 3/17 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy 2x6 mm nyálkahártya! Valamit elírt!

Esetleg 2x6mm-es tüsző.

A 6 mm-es nyálkahártya nagyon kevés. Kizárt hogy terhesség legyen.

Esetleg 26 mm-es?! Nem tudom olyan van-e?!

2011. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Esetleg felkereshetnél egy másik dokit. Elolvastam az előző kérdésed, ő mindig várni akar...De mire? Akkor inkább jobb lenne, ha megjönne, esetleg kivizsgálna, hogy mi a helyzet, mért nem jön meg magától. Ezt a 2x4 és 2x6-os endometriumot sem értem. Honnan szed ilyen értékeket? Ilyen nincs is...a 24 és 26 meg már hatalamas érték lenne. Én a helyedben nem várnék 2 hetet, hanem elmennék egy másikhoz, hogy őneki mi a véleménye.
2011. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van, még a mai napon kérek időpontot egy másik doktorhoz! Az nem lehet, hogy mind a két UH-on elírta a vastagságot, első 2x4, második 2x6... Nem tudom, mire vár, hiszen 2010. októberében jött meg utoljára...
2011. jan. 27. 10:51
 6/17 A kérdező kommentje:
A 2x6 mm-es endometrium nem lehet 12 mm? Csak valamiért így írta? Áhhh, nem értem én ezt, én is csak találgatni tudok. :(
2011. jan. 27. 10:52
 7/17 A kérdező kommentje:
Február 9-re kaptam leghamarabb időpontot... Addig meg megint a várakozás, közben leszakad a hátam meg a méhem. :/
2011. jan. 27. 10:56
 8/17 anonim ***** válasza:

Akár lehet az is, hogy ő így írja. A 12 reális is lenne. De tartom magam ahhoz, hogy inkább kérj ki egy másik véleményt. Ezek mind csak találgatások. És október már nagyon rég volt, és most még megint várni 2 hetet..nem tudom, ez nonszensz. Addig meg csücsülj a bizonytalanságban. Hátha másik orvos jobban foglalkozik veled. Magándoki egyébként?

Ha voltál másnál, akkor írsz utána hogy ő mit mondott? Kíváncsi vagyok, hogy mi van veled.

2011. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom, hogy mi történt, ha megjönne addig, azt is megírom, bár valamiért kétlem, hogy megjön, és az, hogy a tesztek negatívak, a doki sem lát terhességet, számomra aggasztó, hiszen akkor nem tudom, mi lehet a gond. De csak február 9-re kaptam időpontot. Egyébként az újpesti Sztk-ban Dr. Afaneh Mohamed-nél voltam eddig.
2011. jan. 27. 11:06
 10/17 anonim ***** válasza:

Még a 12mm is kevés lenne meglévő terhességnek! Esetleg a beágyazódáshoz.

Úgyhogy ez sehogy se jó!

2011. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!