Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Stressz miatt késhet a menstru...

Stressz miatt késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes vagyok az utóbbi hónapokban (érettségi), és hirtelen fogytam, 4kg-t nem egész egy hónap alatt.

Állandóan rosszul vagyok, minden bajom van (szívproblémák), ez csak rátesz még az idegességemre.

Május 9-én kellett volna megjönnie, de csak a fejem fáj és néha görcsöl a hasam, semmi egyéb.

Terhesség kizárva, nem élek nemi életet.



2013. máj. 19. 13:02
 1/5 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, 12 évesen jött meg először, ha ez számít.
2013. máj. 19. 13:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen késhet stressz miatt.
2013. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Igen, ez teljességgel elképzelhető.

"Igen gyakran előfordul, hogy a pszichés megterhelés testi tünetek kialakulásához vezet. A hosszabb időn keresztül fennálló stressz előidézheti a menstruáció kimaradását. Sőt, gyakran vérzészavar hívja fel a figyelmet a test, illetve a lélek túlterheltségére."

( [link]

2013. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Már ezerszer leírták, meg 19 évesen tudnod kellene, hogy igen stressz miatt is késhet!
2013. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, késhet a stressz miatt is és a hitelen fogyás miatt is. Nálam a hirtelen fogyás volt a ludas, a doki gyógyszert írt fel, hogy megjöjjön a mensesem.
2013. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!