Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az a tampax?

Mi az a tampax?

Figyelt kérdés
Még soha nem hallottam róla,még látni se láttam. Mire jó? Mivel jobb mint tampon,vagy a betét?

2013. máj. 19. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aplikátor van hozzá, így felhelyezéskor nem kell magadba nyúlnod.
2013. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2013. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a tampax tampon, csak van neki ilyen applikatora ami segiti a felhelyezest, olyasmi mint a playtex tampon, azt hiszem olyat lehet kapni otthon is, csak a playtex sokkal jobb minosegu, a tampax egy selejt hulladek, az applikatora kartonpapirbol van, a tampon maga egy silany vattagorcs ami szetjon benned es kepes kicsuszni mert egyreszt ugye szetjon, masreszt tul hosszu, en nemtudom milyen nokre terveztek, de nekem hasznalhatatlan.
2013. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 19. 18:40
 5/6 female_superiority ***** válasza:
100%

A Tampax egy tamponmárka, ugyanolyan, mint az OB. Van belőle applikátoros és nem applikátoros változat egyaránt.

(Csak ugye nyugaton az applikátoros az elterjedtebb, Tampaxot meg jobbára ott kapni)

2013. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. ;)
2013. máj. 19. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!