Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 évesen nincs mellem!...

13 évesen nincs mellem! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Az előbb csúfolt ki a bátyám, hogy semmi mellem, meg ha a mellembe vág, miért rinyálok, hisz nics is mellem, es kb ugyfaj nekem is mint egy fiunak. Nincs mellem, csak a felso alol mindig csak a mellbimbom latszikki, mert anyam nem vesz melltarto, mert nincs mellem. Tetszik egy srac de semmi eselyem, mert nem vagyok noies. Fog ez valtozni? :((((
2013. máj. 20. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
A bátyáddal agyilag baj van, ha olyan dolog miatt csúfol, amiről nem tehetsz!!! Kb. 20 éves korodig nőhetnek a melleid, és mindenki más ütemben fejlődik.
2013. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Első vagyok. Nem a melleid tesznek értékessé! Ha csak ezt figyelik a fiúk, az már régen rossz! Ne foglalkozz velük!!! :)
2013. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de most a tesom miatt is semmi onbizalmam. amugy a srac 1 evvel idosebb. szoktunk szemezni, meg reggel amikor a suliba jon rgybol ram nez. de nemtudom, hogy csak azert mert kivancsi , h bamulom e vagy csak tetszem neki. :(
2013. máj. 20. 13:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fiúk,akik az ilyen alkatú lányokat szeretik.Nem a melled miatt lesz vagy nem lesz fiúd.Mi van azzal a nővel aki 31 éves nem 13 és neki sincs melle-elárulom neked:boldog párkapcsolatban él!!!!
2013. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! A fiuknál nagyon nem a lényeg a nő cicije. Egyébként még bőven nőhet.
2013. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
en ugy vettem eszre, igenis az arc+mell+fenek haromszog az elso amit megneznek
2013. máj. 20. 13:42
 7/13 anonim válasza:
82%
13 évesen még nagyon fiatal vagy. A női mell egészen a szoptatásig nő!
2013. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

vágj vissza azzal,hogy "attól még hogy kicsi,tejmirigyeim vannak és azok ugyanúgy tudnak fájni! másrészt muszáj olyanért piszkálnod,amiről nem tehetek? majd megnőnek,van még 7 évem. neked meg a farkad kicsi,ha már itt tartunk!"

ha erre sem veszi a lapot,esélytelen!

2013. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Az első 2 válasz írója vagyok. Bárki is piszkál a melleid miatt, mondd neki, hogy lehet, hogy Neked kicsi a melled, de neki az iq-ja nagyon kicsi ha ezért piszkál!
2013. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#8 xdddd De komoly vagy! xD Neked meg a farkad kicsi.... xdddd Jolvan. Koszi a valaszokt, maris jobb kedvem van.
2013. máj. 20. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!