Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon hasznalat es a TSS?

Tampon hasznalat es a TSS?

Figyelt kérdés
Ha egyszer használok tampont,és nem kapom el a TSS-t akkor a többi használatnál se fogom,vagy ez nem így működik? (Igazából csak nyáron egy táborban használnám,mert valószínűleg strandolni is fogunk,és kiszámíthatatlan hogy mikor fog megjönni.) Légyszíves értelmes válaszokat írjatok!
2013. ápr. 17. 15:40
 1/5 A kérdező kommentje:
(És tudom, a cím ékezet nélkül van,de valamiért oda nem volt hajlandó elfogadni a számítógépem az ékezetes betűket...?)
2013. ápr. 17. 15:43
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Azt bármikor elkaphatod, de nem csak a TSS miatt káros a tampon.


[link]

2013. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

tessék itt remekül leírják mire kell figyelni és mennyi a lehetősége annak, hogy ilyen allergiát kapj a tampontól!

[link]

2013. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom,már nagyon sok oldalt olvastam erről.. Csak a fürdéshez használnám. Én eddig csak betétet használtam,és mint említettem,csak strandolásnál használnám! Szóval akkor ez bármikor kialakulhat.. :/ Köszi a választ!
2013. ápr. 17. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha időben cseréled, nem lesz bajod! Nyugodtan használd ezekre az alkmalmakra.
2013. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!