Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A huvelyem vegen (tehat nem...

A huvelyem vegen (tehat nem belul, hanem mar kivul) korben picit kiszaradt a borom, es emiatt (gondolom emiatt), viszketo erzest erzek. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Vagy ket napja voltam nogyogyasznal, egy rutin vizsgalatra es mar akkor is ereztem de nem tulajdonitottam sok gondot ra, tehat meg se kerdeztem, nem is jutott eszembe. De csak nem mulik, es zavaro. Esetleg valami tanacs, hogy mitol lehet es hogy mulhatna el? Eppen stoppon vagyok tealan e miatt lehet? Esetleg valami tea, vagy barmi amivel megmosakodhatnek?
2013. máj. 22. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy stoppon vagy?
2013. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj, neharagudj, nem figyeltem, hogy igy irom. Epp beteg vagyok, tehat a havim vegen jarok.
2013. máj. 22. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha a menstruáció után is érzed ezeket a tüneteket, akkor a biztonság kedvéért menj vissza a dokihoz. :)
2013. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es addig is esetleg valami "hazi patika" - gyogyszer? Eleg kellemetlen sajnos a viszketes, epp ott...
2013. máj. 22. 16:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Es igazabol vissza mentem volna meg aznap, mikor voltam. Csak nagyon nehez bejutni hozza, alig van hely nala, es szornyen draga is egy 5 perces kivizsgalas, es ezert gondoltam, hogyha esetleg megoldhato e maskepp.
2013. máj. 22. 16:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el menzesz végéig, akkor Canesten (kombi), mert szerintem ez gomba. Ha nem segít egy kúra, akkor viszont doki!
2013. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Canesten combit megpróbálhatod, hátha segít.
2013. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz frezyderm intim segítséggel, ha csak kívül van a probléma. Azt amúgy is lehet használni mensi alatt, ha egyébként semmi bajod nincsen.
2013. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!