Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a menstruáció de...

Megjött a menstruáció de kevés, a teszt negatív de tüneteim vannak, lehet terhesség?

Figyelt kérdés
a menstruációm elég kevés volt 3 nap abból is inkább csak a 2 nap többi 1-2 csepp, és álmosság roham tört rám ami már kezd múlni, émelygés, haspuffadás, vizelési inger, deréktáji, és hasam aljába enyhe szurkálás,hő ingadozás, étvágyzavar( hol ennék , hol nincs étvágyam) vettünk tesztet de negatív mégis lehet terhesség? Bár a tesztelés előtt fájdalom csillapítót vettem be befolyásolhatja a tesztet? vagy csalhat a teszt? kicsit félek nehogy méhen kívüli baba legyen. Aki tapasztalt hasonlót kérem írjon. Köszönöm.

2013. máj. 23. 02:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem igaz, hogy nem jött meg az első babámmal a menses, de emlékszem nagyon fájt a hasam és a derekam. Folyamatosan, mintha meg akart volna jönni, a rosszullét minden tünetével. Csináltam tesztet, negatív lett, aztán vártam egy hetet és az új teszt pozitív lett. Ezután meglátoggattam a párom, mert másik városban dolgozott. Végig hánytam a 3 órás utat. Elmentünk orvoshoz, csináltatott tesztet, negatív lett. Elküldött vérvételre, ott pontosan kimutatták, hogy terhes vagyok. :)
2013. máj. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
3-4 nap múlva csinálj újra tesztet,nekem is ugyanez volt sajnos a hónapban,3 tesztem is negatív lett,ma megyek orvoshoz,izgulok:)
2013. máj. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de már 2 hónapos terhességet ki kellene mutatnia nem? de azért csinálok még persze. mondjuk állandóan álmos vagyok húzza a szemem de aludni nem tudok, olyan érzésem van a fejemben mint aki 1 hete nem aludt állva elaludnék, meg vannak ételek aminek az illatától is émelygek
2013. máj. 23. 21:18
 4/4 A kérdező kommentje:
a 3. teszt is negatív :( de a tünetek meg megvannak akkor most ez hogy van ?
2013. máj. 24. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!