Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem lett jó a rákszűrésem, ez...

Nem lett jó a rákszűrésem, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom tegnap értesített, hogy nem lett jó a rákszűrésem, és hogy két hét múlva mennem kell vissza. Ez mit jelenthet? Nagyon meg vagyok rémülve. Milyen betegségem lehet? Lehet hogy rákos vagyok? Kérlek segítsetek!! 19L
2013. máj. 23. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A szűrés nem lett jó, vagy az eredmény? Nagyon nem mindegy. Lehet, hogy meg kell ismételni, mert nem sikerült normálisan mintát venni, esetleg elkeverték.
2013. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha az eredmény nem jó, azonnal szoktak visszahívni, nem két hét múlva.
2013. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Levelet kaptam, hogy megvan a rákszűrés eredménye. Ezután odatelefonáltam, és azt mondták, hogy két hét múlva menjek vissza mert nem lett jó a rákszűrés. Szó szerint. Többet kérdezni sem mertem, annyira megijedtem
2013. máj. 23. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem mindegy, hogy az eredmény értékelhetetlen, vagy valami gond van.
2013. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Folyás,gyulladás bármi lehet ne izgulj:)Biztos nem vagy rákos.
2013. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, meg kell ismételni a mintavételt, elcsesztek valamit a múltkor.
2013. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!