Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cypromixről mik a vélemények?

Cypromixről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
pattanásos bőrre kellene. légyszi mondjatok vleményt . már mindent kiprobáltam, természetestől a kenceficéken át a tablettás megoldásig...kivéve a hormonkészitményeket. de mivel hormonzavarom nincs igy nem tudom belemerjek e vágni. szerintetek? mennyi idő után látszik az eredmény?
2013. máj. 27. 11:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én szedtem, némileg segített is a bőrömön, de sokáig nem ajánlott szedni (max. egy évig), mert elég erős tabletta. Persze, ahogy abbahagytam, ismét nagyon pattanásos lett a bőröm. Voltál már bőrgyógyásznál? Endokrinológián?
2013. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
mondom, a létező összes dolgot kiprobáltam, 23 vagyok
2013. máj. 27. 12:07
 3/24 anonim ***** válasza:
Tehát akkor az endokrinológia sem mutatott semmi problémát. Nos, valahogy így vagyok én is, nálam sem találtam hormonális elváltozást, s ezért inzulinterhelésen voltam, de még nem tudni az eredményt. De ha ez is negatív lesz, akkor irány a nőgyógyász... Lehet, hogy neked is ezt kéne... Mert a Cyromixet úgy sem szedheted életed végéig, s ha abbahagyod, ismét pattanásos lesz a bőröd.
2013. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyprobléma, PCOS teljesen kizárva?!
2013. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

nőgyogyásznál is voltam. mondom, MINDEN!

PCOS sem hiszem, nőgyogyász hasi ultrahangot is csinált, hormonális vérvétel, májfunkcios vérvétel....

2013. máj. 27. 13:22
 6/24 A kérdező kommentje:
pajzsmirigyet nem néztem, se a mellékvesét de a vesémmel elvileg nincs baj a májfunkcios vérvételen az eGFR 60, ez az also határérték
2013. máj. 27. 13:24
 7/24 A kérdező kommentje:
mondjuk a menzeszem annyira kevés mikor megjön hogy nem értem miért nincs semmi hormonális elváltozás. ráadásul gyakran nagyon görcsölök is
2013. máj. 27. 13:32
 8/24 anonim ***** válasza:
H pajzsmirigyet nem néztek, akkor máris mehetsz az endokrinológushoz! A pajzsmirigy rengeteg dolgot befolyásol, hatással van a menzeszre és a bőr állapotára is.
2013. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
kértem időpontot de már kiváltottam a gyogyszert, nem birom tovább, nagyon csunya és idöpontot csak juli kOzepére jkaptam :(((
2013. máj. 27. 19:37
 10/24 A kérdező kommentje:
amugy bevehetem akkor is ha még nem jött meg? engem a fogamzásgátló mellékhatása nem érdekel és mivel totál össze van az egész ciklusom igy nincs türelmem tűkön űlve várni hogy mikor jön meg. szeretnék végre megszabadulni ezektől a rondaságoktól amiktől már szinte tükörbe nézni se merek :( igy is idő kell majd mig rendbe hozza. Te reggel vagy inkább este szedtétek?
2013. máj. 28. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!