Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hugyholyaggyulladas. Kezelesre...

Eliza2020 kérdése:

Hugyholyaggyulladas. Kezelesre tipp?

Figyelt kérdés
Hugyholyaggyulladasom van,voltam nogyogyasznal felirt valami gyogyszereket urisan,meg huvelykupot de nem hasznal.Allando vizelesi ingerem van de csak par csepp jon az is nehezen es a baj az hogy utana is ugy erzem.Voltam ma vizeletvizsgalaton es azt mondta a nogyogyasz hogy az eredmennyel mennjek vissza.Lazam az nincs.Vegre ha rendes kezelest kapok elmulik?

2013. máj. 27. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Igen, a tenyésztés kimutatja, hogy pontosan mi okozza a problémát és célzott antibiotikumos kezeléssel néhány nap alatt meg lehet szabadulni a problémától.
2013. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nálam sajnos, mindig kiújult,már vért pisiltem és az antibiotikum tönkretette a hüvelyflórámat is,arra is utána mindig szedhettem valamit,de ez egy 8 éves történet nálam így múlt el,a köv.kérdésnél én voltam a 3.válaszoló.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__43915..

2013. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát azért azt tudjuk, hogy vannak a nőgyógyászok, és vannak az orvosok.

Ezzel mindenképpen urológushoz kellene menned!

2013. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban urológus ennek a szakembere.
2013. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2.ik válszoló voltam nálam urológusok nem tudtak segíteni...
2013. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!