Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 napot késik a menstruációm,...

9 napot késik a menstruációm, mit tegyek, ugye nem lehetek etrhes?!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok.05.03-án vesztettem el a szüzességem...rá következő héten(05.10-én)gyengébben felfáztam(csípett mikor pisiltem, zavaros volt egy kicsit a vizeletem,egy-két csepp vér is jött)19-én meg kellett volna jönnie...azóta 4x voltam a barátommal együtt mindig védekeztünk és tudtunkkal semmi baja nem volt a guminak(mindig leellenőriztük.egyetlen 1x ment el bennem de akkor is szoltam neki h azonnal vegye ki) 05.21-én görcsöltem kb.fél órát azt hittem meg fog jönni, de nem.2 napig barna folyásom volt,aztán az is annyiba maradt.anya adott 3szem gyógyszert a felfázásomra,amitől az elmúlt...fogytam kb.3-4kg!!!

#9 napot késik a menstruációm
2013. máj. 28. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

hát nem akarlak ijesztgetni,de azt azonnal vegye ki dogot jól eltoltátok! védekezés szempontjából az egyenlő volt a nullával!

vegyél egy terhességi tesztet minél hamarabb!!!és a barnázás is lehet a terhesség tünete!

2013. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig soha nem késett, ha eddig óramű pontossággal működött a ciklusod, akkor tényleg vegyél egy terhességi tesztet, ha pozitív, akkor gyorsan beszélj a szüleiddel és egy nőgyógyásszal.
2013. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!