Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg a menstruác...

Miért nem jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
sziasztok!15 éves vagyok és már több mint egy hónapja késik...nem vagyok már szűz de lassan négy hónapja nem szexeltem szóval terhes nem lehetek,mert eddig megjött rendesen..de mindenki itt mondogatja hogy milyen nyugodt vagyok meg minden..de 4 hónapos terhesen már feltűnne ha az lennék..szóval akkor miért késhet ennyit?! Pedig már majdnem egy éve rendszeresen jött meg..szerintetek?

2013. máj. 28. 22:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Jesszusom... 15 éves vagy és már 4 hónapja nem szexeltél??? Ez undorító...
2013. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ember. nem ez volt a kérdésem:D
2013. máj. 28. 22:55
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Te vagy az undorító mi közöd van hozzá egyáltalán 1. ő dolga ,gondolom volt barátja vagy vagy ha nem akkor sem tartozik ránk

2. valószínűleg az idegeskedés miatt késik + pár évnek el kell telnie amíg rendszeresen beáll ,nyugi ha 4 hónapos terhes lennél azt már észrevennéd.

2013. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

2. válaszoló köszönöm megnyugtattál kicsit:)

amúgy igen volt barátom de tényleg nincs köze hozzá senkinek hogy én mit hogyan és kivel..:)

2013. máj. 28. 22:58
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Ha nincs hozzá közünk, ne kösd az orrunkra. :)

Amúgy a 2. is hatalmas erkölcsminta lehet, kb. 15 éves ribi ő is. :)

2013. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

hú bmeg:D feltettem egy kérdést,leírtam pár dolgot ami kapcsolódik hozzá és esetleg befolyásolhatja a választ. DE SENKINEK SEMMI KÖZE AZ ÉN DOLGAIMHOZ!! Azért írtam ide,hogy a kérdésemre választ kapjak..nem azért hogy az ilyen élettelen emberek "oltogatását" olvasgassam...

De amúgy most komolyan..miért ribi egy 15 éves lány aki már nem szűz? Nem lehetek szerelmes? Nem lehet barátom? Nem élvezhetem az életet?Megérteném hogy ribinek tartanak ha akkor láttam volna először a srácot,vagy fűvel fával lefeküdnék de nem így van..ha így lenne meg akkor is az én dolgom lenne..sosem fogom megérteni hogy miértnem lehet a kérdésemre választ adni.Minek kell olyan dolgokhoz hozzászólni amiról kb semmit nem tudtok?:D

Foglalkozzatok a saját életetekkel.Én csak a kérdésemre vártam a választ.

2013. máj. 28. 23:21
 7/19 A kérdező kommentje:
mellesleg néhány ember tisztába lehetne a ribanc szó jelentésével.
2013. máj. 28. 23:22
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg elég laza erkölcsű lány lehetsz(nem akarom használni már én is a "r" betűs szót ://
2013. máj. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Mióta menstruálsz? Ha még nincs 2 éve, akkor nem gond ha kimaradt.
2013. máj. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%

70%

Teljesen igazad van!

Majd 10 év múlva vinnyogni fog a következményeitől.

Sajnos ezért van a rengeteg méhnyakszáj seb, daganatos megbetegedések, stb...

14-15 éves nem kifejlett testet terhelik, amik bizony nem múlnak el következmények nélkül.

2013. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!