Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg a menstruác...

Miért nem jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
sziasztok!15 éves vagyok és már több mint egy hónapja késik...nem vagyok már szűz de lassan négy hónapja nem szexeltem szóval terhes nem lehetek,mert eddig megjött rendesen..de mindenki itt mondogatja hogy milyen nyugodt vagyok meg minden..de 4 hónapos terhesen már feltűnne ha az lennék..szóval akkor miért késhet ennyit?! Pedig már majdnem egy éve rendszeresen jött meg..szerintetek?

2013. máj. 28. 22:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
befejezhetnétek nekem már családom van de herótom van attól ha szidnak valakit a körülmények ismerete nélkül na lássuk be a kérdés tényleg egy kicsit butus de az ő élete mi úgyse tudjuk megváltoztatni annyit tehetünk ,hogy válaszolunk a kérdésére
2013. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

istenem,hagyjátok már szegényt. Egyik évfolyamtársam 13 évesen vesztette el a szüzességét egy 17 éves fiúval(a lány akarta). Azért van különbség egy 13 és 15 éves között..elég sok!

Azért miért lenne ribi mert már nem szűz? Akkor lenne az,ha mindenkivel lefeküdne és idegenekkel. Viszont neki volt barátja.

A másik az, hogy 15 éves kortól "ajánlják" a szexet, alatta nem kell és nem is érdemes. Inkább legyen az elsőnél 15,mint 12-13! Meg lehet hogy valaki elveszíti,de nem tetszik neki. Az apácák nagy része ilyen. Az is lehet hogy 15 évesen szexelt,de mi van ha 18 éves koráig nem lesz rá alkalma? Lehetséges.

Ne jöjjön senki neki azzal,hogy "még nincs is kifejlődve". Könyörgöm, egy lány azért menstruál mert nem lett terhes. Vagyis a szervezete nemhogy a terhességre,de már a szexre is felkészült. Hogy agyilag igen,az látszik egy lányon.


Igen,normális ha késik. Van valami pms tüneted? Ha 4 hónapja szexeltél és 1 hónapja nem jön meg,akkor nem lehetsz terhes. Hiszen a menzeszed csak 1 hónapja nincsen és előtte 3 hónapja szexeltél utoljára.

Remélem segítettem. :)

2013. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Koszonom azoknak akik normalis valaszt adtak:)

Akik meg irtak a nagy okossagaikat felesleges mert rohadtul nem ismer senki es eleg gaz h igy alkottok rolam velemenyt.de mindegy ugytunik az en eletem erdekesebb mint a tietek azert foglalkoztok vele:)bar fogadok ha tudnatok rolam tobb dolgot valoszinuleg nem ribiznetek le..:')

2013. máj. 29. 19:37
 14/19 A kérdező kommentje:
Amugy tudom hogy nem lehetek terhes mar irtam fent.csak nem ertem miert kesik..mert tobb mint 4 eve menstrualok es 1 eve kb rendszeresen jon meg:)
2013. máj. 29. 19:40
 15/19 anonim válasza:

"De amúgy most komolyan..miért ribi egy 15 éves lány aki már nem szűz? Nem lehetek szerelmes? Nem lehet barátom? Nem élvezhetem az életet?Megérteném hogy ribinek tartanak ha akkor láttam volna először a srácot,vagy fűvel fával lefeküdnék de nem így van..ha így lenne meg akkor is az én dolgom lenne"


---> Hallod. az én véleményem szerint, nem 15 évesen kezded el élni az életedet.. Hanem 20. Nem a középkorban élünk, ahol 15-16 évesen már gyermeket szültek. Hahó.... Rühellem a mostani fiatal generációt. Egoisták, El vannak szállva maguktól. Szánalmas, és csak annyit tudok mondani, hogy ez mind a szülők hibája. Én (EMLÉKSZEM) amikor még 14-15 éves voltam felnéztem az idősebbekre ( nem csak a felnőttekre gondolok, hanem a 2-4 évvel idősebb korosztályra mint én voltam. ) De a mostani tizenévesek veszik a flegmaságot egy kis pofátlansággal és simán eltapossák a tiszteletet. Azt se tudják mi az.. Tisztelet, te kit tisztelsz? Mert magadat nem (legalábbis merem remélni...) Na jó inkább nem folytatom:D

2013. okt. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Amúgy ez lehet a problémád: Az amenorrhea a menstruáció elmaradását jelenti, egy vagy több ciklus kiesését. Az elsődleges amenorrhea a 16 éves korig be nem következett menstruációt jelenti, míg a másodlagos pedig a már működő menstruációs ciklusok sorozatának megszakadására utal.


és most nem térek ki arra, hogy minek tartalak téged.

2013. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
44%

Akkor mondd azt a több dolgot. Nehogy azt mondd, hogy jó tanuló vagy, mert felrúglak, senkit sem érdekel, attól még lehetsz egy szenny ember.

Nekem az bőven elég, hogy kefélteted magad taknyos 15 évesen, már ebből le lehet szűrni a hozzáállásodat az erkölcshöz. És ez a lényeg, ez az ami elvileg emberré tesz minket, az erkölcs.

2013. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
huuuhaaa
2013. okt. 22. 22:29
 19/19 anonim ***** válasza:

mennyi degenerált van itt, szent galambfos xDDDDDDDDD

1: nem a kérdésére válaszoltok

2: nektek rohadtul nem mindegy, ő mit csinál magával? nem ismeritek, nem családtagotok... akkor meg? fáj nektek?

3: erkölcs.. kac-kac! szerintem nem egy 15 évest, hanem egy 12-13 évest kéne megszólni

4: ő teste, majd ő eldönti, hogy kinek és mikor adja oda a szüzességét. ha meg már nem szűz, hova pattogtok? eső után köpönyeg...


kérdező: fiatal vagy, csak késik :)

2013. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!