Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen mellékhatások...

Nektek milyen mellékhatások jelentkeztek fogamzásgátló szedésekor/vagy utána? Előtte volt bármilyen panaszotok pl fájdalmas hasgörcsök stb?

Figyelt kérdés

Most kezdenék el szedni fogamzásgátlót,de félek a mellékhatásoktól: elhízás,rossz közérzet stb..

Leginkább a libidó csökkenésétől félek,mert alapból sem vagyok egy "tüzes" csaj. :((



2013. máj. 29. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem híztam el (kopp, kopp), bár az is tény, hogy azóta fokozottan figyelek a súlyomra, megelőzésképp.

Olyan volt, hogy émelyegtem, de nem tudom egyértelműen a tabi számlájára írni.

A libidóm tényleg csökkent, viszont tény, hogy én nagyon magas hormontartalmút szedek!

Viszont a mellem szépen megnőtt :)

2013. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bensdorp ***** válasza:
Ha releváns statisztikai adatokat szeretnél, nem pedig csak néhány erre járó személyes véleményét (ami sehogy sem lehet reprezentatív), akkor olvass el néhány betegtájékoztatót! A "lehetséges mellékhatások" című pontban felsorolja a gyógyszernél valaha előfordult mellékhatásokat, és azt is, hogy ez milyen gyakorisággal fordul elő az alkalmazók körében. Ez alapján már tudsz majd mérlegelni.
2013. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

első! nem lett csúnya a melled? nekem nagyon kicsi mellem van,a legkisebb méretet hordom minden melltartóból. Nem lett csíkos a bőröd?:)

utolsó! köszi a választ,igazából tisztában vagyok mik lehetnek a mellékhatások,de direkt inkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi. :)

2013. máj. 29. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!