Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bugyimban ilyen sargas...

A bugyimban ilyen sargas barnas talan icipicit pirosas ize szokott lenni. Ez mi?

Figyelt kérdés
Sziasztok 13 eves vagyok es mar van feherfolyasom,mensim nincs.Ez a barnafolyas vagy mi ez?

2013. máj. 29. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Menstruáció, csak még kevés a vér és lebomlott mire a méh üregéből a hüvelyen keresztül ürült. Ha több lesz a vér, akkor lesz piros.
2013. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
menstruáció előjele. Hamarosan meg fog jönni rendesen. hordj magadnál váltó bugyit és betétet hogy ne érjen kellemetlenség.
2013. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hamarosan menstruálni fogsz.
2013. máj. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
a sárga nem normális.a barna és piros viszont igen.
2013. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De nagyon kicsi helyen volt csak piros.Illetve lehet hogy az is barna volt,nagyon nem figyeltem,csak egy pillanatra neztem meg. Talan egy eve(vagy masfel eve) van feherfolyasom,es barna is csak ritkan szokott lenni es az is csak kismertekben van.
2013. jún. 1. 11:06
 6/16 anonim ***** válasza:
általában 2 évig előzi meg a folyás a menzeszt.de nem törvényszerű hogy mindenkinek változik előtte barnára,nekem sem volt olyan.
2013. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tegnap itt aludt baratnom es hajnalig fent voltunk es mindketten abban a ruhaban aludtunk el ami volt rajtunk egesz nap es nekem tegnap a bugyimban csak ez a feherfolyas volt kismeetekben aztan ma meg felkeltem es ilyen narancs-piros szinu ize van a bugyimon. Ez mi? Par napja volt ugyanez aztan feherfolyas most meg megint.
2013. jún. 2. 12:57
 8/16 anonim válasza:
Be fog állni a menstruációd, nyugi.
2013. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

mennyire volt piros? Jól kivehető volt a színe? Mennyisége?

Hamarosan megjön,de ez még nem az,csak ha napokig folyamatosan van.

2013. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hat a szine narancsos pirosas volt. A mennyisege pedig..hat nem olyan volt,mint egy rendes menstruacio..tehat hogy annyi volt a mennyisege mint pl. a feherfolyasnak. Tehat..na erted. Ma nem volt. csak most nem tusom mi van. Sokan irtatok hogy ez mar mensi meg hogy ez nem az . Na most akkor melyik?:D Hamarosan megjon rendesen vagy mi?:/
2013. jún. 3. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!