Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon megvagyok ijedve!...

Nagyon megvagyok ijedve! Valakinek volt már hasonló? Mitől lehet? PCOS

Figyelt kérdés
Másfél hete folyamatosan görcsölök annyira,hogy injekciót kellett valamelyik nap beadatnom mellé társul hányinger,szédülés,bágyadtság,és ha éhes vagyok vagy lemegy a cukrom káprázik a szemem.Cukorbeteg nem vagyok és a rendszertelen ciklus,és cisztákon kívül eddig nem produkáltam a betegség jeleit. Fél éve orvosi tanácsra nem szedek rá semmit.Jövőhétre van időpontom orvoshoz.(Mostanában két havonta menstruálok májusban megvolt).
2013. máj. 30. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kell gyógyszert szedned? mennyi az inzulinod?
2013. máj. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először Dianille-t szedtem,de gyereket szeretnénk a másik pedig,hogy olyan rendes orvos vizsgált,hogy az ultrahangon kívül semmilyen vizsgálatot nem végzett el rajtam,a cukromat is onnan tudom,hogy anyósom orvos és folyamatosan méri.Így most egy új orvos azt mondta,hogy ne szedjek semmit fél évig,mert a fogamzásgátlótól eltűntek a ciszták és a ciklusom is rendes volt.És így visszaállnak a tünetek és ő kivizsgál alaposan.Aztán felír olyan gyógyszert mitől terhes lehetek.Viszont ilyen rosszul még nem éreztem magam,és fájdalmam a két év alatt mióta pcos vagyok nem volt.
2013. máj. 30. 09:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Az inzulinomról fogalmam sincs,hogy mennyi
2013. máj. 30. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Jesszus. a PCOS egy vizsgálattal bizonyitható a terheléses inzulin vizsgálattal. A pcos háttere az inzulin rezisztencia. Épp az a gond hogy túl sok az inzulin a vérben igy persze hogy a cukrod jó. Sürgősen keress fel egy endokrinológust és ő ki fog vizsgálni. A fogamzásgátló csak tünetileg kezeli nem az okot kezeli. Ha javul az inzulin szint akkor javul a többi probléma is. Sürgösen nézz utána a PCOS-nak mert ennél ez jóval összetettebb mint Te gondolod. Ez persze nem a Te hibád hanem a hozzá nem értő orvos hibája.
2013. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!