Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezt a viselkedést...

Mi okozhatja ezt a viselkedést menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

Már eddig is felnőtt, de az egészet csak mostanában hoztam összefüggésbe a menstruációmmal.


Kb. 1 héttel előtte teljesen megőrülök. Olyan depresszív hangulat jön rám, hogy azt szinte gáz. De ez nem olyan, hogy kicsit jobban kijövök a sodromból vagy csak duzzogok. Szörnyű gondolataim támadnak. Egész nap feküdnék az ágyamban és azon jártatnám az agyamat, hogy de szar az élet. Nem egyszer vett rajtam erőt szinte öngyilkos kedv. Ülök a szobámban és gyűlölöm magamat, meg mindenkit, aki csak hozzám szól. A fejem is fáj, a melleim húzódnak (ezért is hoztam összefüggésbe a mensessel. Konkrétan a napi létezésben akadályoz.


Mi okozhatja ezt? Ennyire erős hormonális hatás érne? 19/L



2013. máj. 30. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

PMS


premenstruációs szindróma - keress rá!

2013. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
PMS, keress rá. Hasonló hangulatban vagyok én is ilyenkor.
2013. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
detto csak nekem már 2 héttel előtte:S
2013. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És evvel el kell menni orvoshoz?
2013. máj. 30. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen mielőtt megjön, újabban az utolsó 2 hetet kell kibírnom.. most is dolgoznék és itt pityergek a gépem előtt. Hányok magamtól.. lady ciklus teával próbálkoztam előző ciklusban, attól amíg ittam jobban voltam, de késett most pár napot és amíg megjött 2-3 napig olyan rosszul voltam, mintha a két hét szenvedését összesűrítettem volna. Keresgetem a megoldást én is, egyelőre sikertelenül. Mondjuk én 29 vagyok, 19 évesen alig éreztem meg amikor megjött, az utóbbi években lett egyre rosszabb.
2013. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!