Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SÜRGŐS! Tropa immunrendszer,...

SÜRGŐS! Tropa immunrendszer, nulla hüvelyflóra, hogyan lehetne megerősödnöm?

Figyelt kérdés

A páromat mindig kezelték.

Elmúlik egy nyavalya, csinálok flóravisszaállító 6 napos kúrát, floragynt, mert ennek van egy új fajtája, úgy kell rendelni, méhszájsebre is jó már.

Egy napig jól vagyok.

Utána megint minden kezdődik elölről. Doki kenetet vesz, másik baci, gyógyszer flórvisszaállító. Ez van már 1 éve.


Nem akarnak megtelepülni a lactobacillusok, ezért gyenge ott alul a védekezőképességem, ezért kapok el mindig mindent. Hogyan lehetne megerősödnöm ott alul? Tapasztalatok?


(Most hagytam abba ebben a hónapban a fogamzásgátlót, hátha az volt a ludas. Emellett alsóneműket 9o fokon mosom a törölközőkkel együtt. Soha, még itthon sem ülök le wc-re. Mindig tusolok, de még akkor is domestossal előtte kitakarítom a kádat. Ha nem itthon wc-zek, mindig használok kézfertőtlenítőt, és saját papírzsepi van nálam. Kaki után popsitörlés, hogy e-coli ne kerüljön rossz helyre. Szóval nagyon figyelek a tisztaságra - strandon évek óta nem voltam)


Flóravisszatelepítés, tapasztalatok?


2013. máj. 30. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Uff, hát ez így tényleg nem triviális. Néhány kérdés, hátha:

* fehérneműd pamut?

* Tudsz szoknyában járni (harisnya nélkül), a jobb szellőzés érdekében?

* Sportolsz? Az javítja az immunrendszert.

* Talán a fogamzásgátló elhagyása is segíteni fog, de ez lehet hogy csak hosszabb távon fog jelentkezni.

* Wc előtt is moshatnál kezet, hátha az a gond, hogy törléskor a kezedről megy oda a baci.


Sok sikert, remélem túljutsz ezen előbb-utóbb.

2013. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
WC előtt-után mindig mosok kezet és sportolok is.
2013. jún. 1. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!