Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hét antibiotikum szedés...

Két hét antibiotikum szedés után ez csak a hüvelyflóra felborulása, vagy gomba is?

Figyelt kérdés
Két és fél hétig szedtem 2 féle antibiotikumiot is. Laktivot végig szedtem/szedem, viszont nagyon ég és vörös ott lent. Aloe verát kezdtem el inni minden nap, a hüvelyemet is átmostam vele, majd fahéjjal összekevert kefírt csináltam, abba tampont mártottam és feldugtam.... Elvileg a fahéj egy csoda gombaölő szer, a kefírben pedig jótékony bacik vannak... Elmenjek dokihoz, vagy várjak pár napot?
2013. márc. 21. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz orvoshoz is, de természetes módon is kezelheted. Ha vannak csomós részek a hüvelyedben, azt szedd ki mindig (kézzel vagy canestenes tamponra ráragad). ÉS akkor végy ülőfürdőt cickafarkból (olvasd el, hoygan kell, ld. Maria Treben könyve), és idd is, naponta 2 csészével minimum. A teaivást 1 héttel tovább kell, az ülőfürdőt a panaszok megszüntéig, nekem 2 alkalom elég volt.
2013. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tea lehet fele arányban zsálya is.
2013. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, egyébként a cickafark tea mennyibe kerül egy patikában? :)
2013. márc. 21. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
150 Ft körül van 5 dkg.
2013. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van irrigátorod és laktóztablettád hozzá, azt is használhatod, de max. heti 3x.
2013. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!