Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon híg és világos piros...

Nagyon híg és világos piros folyásom van. NEM vérzés. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2napja híg és kimondottan világos piros folyásom van , de tudom, hogy ez nem vérzés. A szokásostól bőven eltérő a mostani. Még 1hét lenne a vérzésemig és az sokkal sűrűbb és sötétebb színű szokott lenni. Menstruáció előtti fájdalmaim se voltak, pedig szoktak lenni. Az előző menzeszem késett 1,5 hetet és csak 2napig tartott, arról nem beszélve, hogy 1hónapja valami fehér folyadék jön a jobb mellemből. Kétségbe vagyok esve . Orvosnál voltam, terhességre gondolt, de negatívak voltak az eredmények. Kérem aki tud segiteni, az írjon ! Előre is köszönöm. 19/L
2013. máj. 30. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
mien orvosnál voltál? holnap menny el a nőgyógyászatra! lehet valami fertőzés,de lehet csak hormonális tünetek,megértem a kétségbeesésed :S
2013. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nőgyógyászaton voltam többször is. De nem foglalkoznak ezzel. Állandóan a terhesség gyanúval jönnek, de semmiféle eredmény nem igazolja őket.
2013. máj. 30. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
ez furcsa,mert én már szültem,és 2 évig szoptattam a kislányom,és mégsem jön már a mellemből semmi,de akkor ne aggodj ha nem találnak semmit.csak valami hormonális lehet.az első voltam.27/L
2013. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A hormonproblémát kizárta a nőgyógyász , azzal az indokkal , hogy nem szedek fogamzásgátlót már 1,5 éve.
2013. máj. 30. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

a melledet ultrahanggal vizsgáltasd meg! egy perc alatt kizárják a rék gyanúját.

nem tudom, mi Neked az a piros, de fiatal nőknél bármilyen hatásra pirinyót vérezhet a méhszáj. akár szextől is.

Egyébként olyan is létezik, hogy véres ondó. (Nem lehet, hogy a pasid "anyaga" jön ki ilyenkor? Bár, ha nem szedsz tablettát, gondolom: óvszerrel védekeztek.)

Szóval simán vérezhet picikét a méhszáj egy kiadós együttlét után. De nem árt, ha felkeresel egy aranyos nőgyógyászt, hogy kizárjon minden rosszat.

2013. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nemi életet már nem éltem 2hete :) ugyhogy ezt kizárnám. De volt már hasonló ahhoz amit mondasz Emma :) Csak ez sajnos most más. És a színe nagyon világos piros. Nem rózsaszín, hanem piros. És olyan, mintha a folyásom lenne véres. Ezért nem értem. De már megbeszéltem a nővérem magánorvosával keddre időpontot , mert ez nem állapot amit az sztk-kban és a kórházakban csinálnak. Mindenhonnan elküldenek, semmibe veszik a panaszokat és egymás után egyfolytában azt hajtogatják, hogy terhesség gyanú. De ha látják, hogy semmi eredménye a tesztjeiknek és a vizsgálataiknak terhesség téren, akkor miért nem adják fel és foglalkoznak az igazi problémával , azt már végképp nem értem. Sajnos kénytelen vagyok már erre az egészre 10ezreket kiadni, hogy KIVIZSGÁLJANAK és FELÍRJANAK egy gyógyszert .. nevetséges.
2013. máj. 31. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!