Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem kevés ez a menstruációs...

Nem kevés ez a menstruációs vérzés? Tegnap délután jött meg, nagyon enyhe világos, rikitó piros, estére rózsaszínes lett, nyúlos nyákkal keveredve. Egy óra alatt egy húsz forint nagyságú folt.27 naposak a ciklusaim ma vagyok a 29. napon. A hőm 37

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Első nap nekem sem szokott több lenni. Ha továbbra sem jön meg rendesen, akkor lehet szó babáról. :)
2008. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Általában 2 naposak a menstruációim. Hétfőn nagyon erős késserű szúrást éreztem, éjszaka fel is ébredtem rá. Másnap a hőm 37,1 lett mindjárt megjön érzés. Lezsibbat mindenem. Szerdán egy-két csepp rózsaszín vér. Csütörtökön fél nap barna pecsételés, majd az is elmúlt. Soha nem volt még a hőm 37 fok pedig fél éve mérem. Peteérés előtt 36,4 utána 36,7-36,8. Engem a hétfői szúró fájdalom zavar.
2008. dec. 20. 11:41
 3/8 A kérdező kommentje:
A szúrást jobb oldalt alul egy pontban érzetem egész nap.
2008. dec. 20. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
2 napos menstruáció???? Én ilyenről még nem is hallottam, hogy valaki ennyivel megússza minden hónapban:)
2008. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 2 nap mindenképp kevés. Lehet, hogy van peteérés, de a méhnyálkahárty nagyon vékony, ezért nincs több vér...

Viszont az egyoldali késszúrásszerű fájdalom utalhat méhenkívüli terhességre! Mindenképp tesztlej, és aztán menj dokihoz!

Méhenkívülinél a vérzés is nagyon gyakori a terhesség elején!

Nem riogatás, de az a szúrás nem biztos, hogy jót jelent!

2008. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szeptemberben a ciklusom 9.napján voltam uh. és a lelet szerint az endometrium 8 mm-es. az uterus 65x34 mm az jó?
2008. dec. 21. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, jók a méretek.
2008. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesn lehetséges, nekem 8-10 mm szokott lenni a méhnyálkahártyám és mégis csak 2 napig vérzek, nem is túlságosan sokat.
2016. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!