Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos vizelési inger?...

Folyamatos vizelési inger? Lány vagyok, nem felfázás.

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy kb 1 hete folyamatos vizelési ingerem van, 2 percenként rohangálok wc-re, és mindig jön is valamennyi. Emellett úgy érzem, mintha egy kis "izgultság" is lenne odalenn, de ez elég kellemetlen, kicsit sem jó, mint ahogy azt gondolná az ember. Főleg, hogy úgy érzem, mintha be kéne pisilnem. Mitől lehet ez? Hogyan lehetne ezt elmulasztani?
2013. máj. 31. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig felfáztál. Vagy fertőzésed van.
2013. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valamilyen bakteriális fertőzés ( talán coli bacilus)

Orvoshoz menj ( háziorvos vagy urológus), ott csinálnak tenyésztést és kapsz célzott antibiotikumos kezelést.

2013. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 31. 23:24
 4/7 Eliza2020 válasza:
feltetlen mennj el orvoshoz....nekem ugyanez van...korhazba vagyok,mondjuk nekem a petefeszkem is bevan gyulladva,de amellett hugyholyaggyulladast is mondtak,de jobb mar mert kezelnek.igyal sok folyadekot.jobbulast neked.
2013. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lett aztáN,?
2013. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Jelenleg pszichológushoz járok, mert nem tudom kezelni a stresszt és a hirtelen eseményeket, valamint pánikolok... Majd meglátjuk, sikerül-e leküzdeni ezt az egészet, minden esetre már addig eljutottunk, hogy otthon/nyugodtabb környezetben, kevés ember között n annyira kínoz ez az egész.

2013. jún. 23. 03:32
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyanez van nekemis szo szerint nagyonrossz mar 2 napja :(
2014. febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!