Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A telefonomba írtam eddig a...

A telefonomba írtam eddig a menstruációs ciklusaimat, de arra új szoftvert kellett ráhúzni, így minden törlődött. Meg fog ölni az orvos?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az első 2010. 01.10-én jött meg, és kb 3 hónapig rendszeresen megjön, utána meg fél év vagy több is kimarad. Aztán azt is tudom még, hogy egyszer nagyon sok sokáig, utána rövid ideig alig van egy kis vér. Az utolsó pedig január elején jött meg, azóta semmi.

Most szeretnék majd nőgyászhoz menni, mert szerintem ez már nem normális, de hát ugye nincs meg pontosan h mettől meddig:( 18/L


2013. jún. 1. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Megölni nem fog.
2013. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, hogy nem tudod pontosan:) Az pont elég neki, hogy fél év vagy még több kimarad, és hogy január elején volt az utolsó. Meg tudod az elsőt is, szóval tudja mióta menstruálsz.

Ez elegendő információ.

2013. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy fog megölni! Ha valami miatt nem kell izgulnod, akkor ez az! Pont elég azt tudnia, amit leírtál!
2013. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!