Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszínes váladékozás,...

Rózsaszínes váladékozás, menstruációs görcsöket érzek a mai vizsgálat után.2 nap múlva "kéne" szülnöm. Az orvos "tágított" egy kicsit rajtam. Lehetséges, hogy megindult a vajúdási szakasz? Eléggé fájdalmas görcseim vannak.

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt. Elég erős görcseim voltak éjjel, tusoltam többször, hogy rendeződjenek a fájások. De elmúltak.

De ez én voltam, neked kívánom, hogy minél hamarabb megszülj! :)

2013. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajna sok doki folyamodik ehhez a módszerhez :(

Figyeld a fájásokat, mennyire rendszeresek. Még az is előfordulhat, hogy órák múlva abbamarad a folyamat (főleg, ha nem első baba).

2013. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! Első babánál én is így voltam. Reggel voltam dokinál, éjjel kezdődtek a fájások, reggel 8-kor burokrepesztés, 10-kor oxy, 11,50re megszületett a kisfiam.

Könnyű szülést!

2013. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Szerintem ez vetélés lesz.
2013. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de már a 40. hétbe vagyok ilyenkor már nem vetélhetek el
2013. jan. 3. 21:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Jajj 4-es, hogy te mekkora hülye vagy :D Ne ijesztgesd már szegényt..


Nyugi kérdező nem fogsz elvetélni. Valószínűleg a vizsgálattól van a rózsaszínes folyás, vagy lehet, hogy már tágulsz. Nálam is így kezdődött. Figyeld, hogy milyen időközönként jönnek a fájások, 5 perceseknél már induljatok a kórházba. Mondjuk ha messzebb van, akkor lehet picit előbb kéne.


Könnyű Szülést! :)


10 napos kisfiú anyukája

2013. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ó, pardon, kívánom, hogy minden menjen gördülékenyen.:)
2013. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megindult, de innentől lehet 1-2 óra vagy 1-2 nap is még. Kívánom, hogy meilőbb karodban tarthasd a babád! Könnyű szülést!
2013. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tágulásos vérzés lesz:)Nekem ez volt reggelt,kórházban tágitott a doki még,utána viszont nekem burkot repesztettek mert kiderült kevés már a magzatvizem.Egyből 5perces fájásaim lettek.Sajnos nem tudom neked mennyi idő fog eltelni amig megszülsz,de szerintem nem sok már:)

Könnyű szülést:)

2013. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? :)
2013. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!