Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex miatt késhet a menstruáci...

Szex miatt késhet a menstruációm? Kezdek kétségbe esni

Figyelt kérdés
7.én voltam együtt a barátommal, most elseje van és még mindig nem jött meg,4 napja késik.Védekeztünk,de már az is megfordult a fejemben, hogy mi van, ha terhes vagyok?! Néha rám jönnek ezek a menstruációs hasfájások, de tartanak kb 10 mp-ig. Általában csak 2-3 napot szokott késni. Ja, és az befolyásolhatja, hogy előtte 2 hónapig nem feküdtünk le?

2013. jún. 1. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet annak , hogy késik. Lehet egy felfázás, megfázás, egyèb betegség vagy gyôgyszer hatása de aká egyszerü stressz is vagy terhesség. Ha együtt voltál a pároddal de a védekezés ellenére te terhességre is gyanakszol ( ami természetesen a védekezés ellenére is lehetséges) vegyél egy tesztet nem drága mégis 99% -ra pontosan megmutatja mi a helyzet már a menstruáciô elmaradásának elsö napján is akár.
2013. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szex miatt csak akkor késhet, a sperma a hüvelyedbe ürült. Ne aggódj feleslegesen, inkább vegyél a patikában egy terhességi tesztet.


A hormonháztartásod érdekében pedig legyetek együtt olyan gyakran, amilyen gyakran csak lehet. Amikor kívánod a szexet, akkor szexelj.

2013. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mostanában elég sokat idegeskedek, az miatt lehet? És ha néha olyan fájdalmakat érzek a hasamban, mint mikor megjön, akkor valószínű, hogy meg is fog jönni nem?
2013. jún. 1. 18:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi most látom 1. te írtál a stresszről
2013. jún. 1. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok nőnek késik a mensese. Semmi nem úgy van, mint ahogy a könyvekben le van írva, szóval nem vagyunk egyformák. Meg olyan hideg van mostanában. Tényleg az is lehet, hogy picit felfáztál.

Van, aki egy évben csupán 11-szer menstruál, mert annyit késik neki.

2013. jún. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel az idegi és a hormonális működés szorosan összefügg, ezért nyilván a stressz okozhat ilyen problémát.


Ne aggódj semmiért sem, mert nem hallottam még, hogy bárki bármit is el tudott volna intézni pusztán az aggódással.

2013. jún. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na végre megjött köszönöm a válaszokat. de csak kevés barnás színű "dolog". ez miért lehet?
2013. jún. 4. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!