Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve, mivel...

Kétségbe vagyok esve, mivel Szeptember 3-án volt az utosló menstruációm, tehát betöltött 5 hetes terhes vagyok,2 db poz. Teszt, Uh-on az orvos nem látott petezsákot, csak megvastagodott nyálkahártyát. A méhem hátrahajló. Lehet még reményünnk?

Figyelt kérdés
Rövid történetünk a következő: Április 25-én született meg 34 hétre gyönyörű kislányunk. Kislányunk a koraszülött osztályon ESBL klebsiella pneumonie fertőzést kapott és 13 naposan elveszítettük. Összetörtünk:- (
2010. okt. 13. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

mérhetetlenül sajnálom...


lehet hogy később fogant és még csak 4 hetes akkor még lehet remény hogy a hátsó falon tapadt.


jövő heti v. két hét múlva esedékes vitalitás uh kideriti az igazságot

2010. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, még nem biztos, hogy látja, szívhang is majd később lesz. Az a fő, hogy ne idegeskedj.
2010. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom a kislányotokat.

Lehet hogy később volt ovulációd és ezért még csak a nyálkahártya megvastagodását látja a doki. De már ez is jó jel, tehát fel a fejjel! Még aludj rá néhányat és pár nap/1 hét múlva már biztos többet lát az orvos is.

Drukkolunk!

2010. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy van remény,nekem is hasonló volt,szintén hátrahajló méhhel,7 hetesen láttuk csak meg.
2010. okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén sajnálom, ami történt:-(


5 hetesen gyakran előfordul egyébként, hogy még nem látszik "semmi", nekem is csak 7 hetesen látszott először (szintén hátrahajló a méhem.)

Ne add fel!

2010. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne ess kétségbe!!! Nekem nincs hátrahajló méhem és mégis 5 hetesen semmit sem látott 3 pozitív teszt után az orvos. Majdnem 7 hetes voltam mikor még csak petezsákom volt meg szikólyagom...másnak ekkor máár szívhangja is van...és most itt vagyok 17 hetesen . semmi bajunk, szépen fejlődik a baba, csak annyi, hogy nem ciklus közepén volt a peteérés, hanem majd 1 héttel később.lehet, hogy neked is ez volt.
2010. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!