Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valahol Budapesten nőgyógy...

Van valahol Budapesten nőgyógyászati rendelés ahova hétvégén is lehet menni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom,az Uzsoki kórházban van. Hívd fel és kérdezd meg!
2013. jún. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én voltam az Uzsokiban hétvégén. Előtte sok helyet végig telefonáltam,de elhajtottak ,hogy nincs komoly baj,nem fogadnak. Uzsokiból nem küldtek el,bár ott se örültek túlzottan.
2013. jún. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki kell keresni (az adott napon), hogy melyik kórház az ügyeletes és oda bemész és muszáj fogadniuk.
2013. jún. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sürgős, bármelyik kórházba bemehetsz, ahol van nőgyógyászat. De ha olyan, ami várhat hétfőig, akkor nem lesznek túl kedvesek...
2013. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire sürgős,tegnap rosszul voltam egész nap belázasodtam, szerintem felfáztam, olyan tünetei vannak, majd este fele valami nagyon csúnya váladék jött ki belőlem, bőrszerű dolog, és azóta is... nem tudom hogy a láznak köze van hozzá vagy csak meg fáztam, ezért gondoltam hogy ma elmegyek de nem tudom hogy ez mennyire komoly és foglalkoznak-e velem... vagy várjak-e hétfőig.. de ijesztő nagyon.
2013. jún. 2. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Szurkolok! Inkább menj el, ha bizonytalan vagy! Esetleg amit tehetsz még, hogy felhívod telefonon az ügyeletet, elmondod a panaszaidat és tanácsot kérsz. Ők vagy azt fogják mondani, hogy menj be hozzájuk, vagy meg tudják mondani, hogy melyik kórházhoz fordulj, vagy ha elmondás alapján úgy ítélik, javasolhatják azt is, hogy várd meg a holnapot. Majd írj mi lett Veled! Gyógyulást!
2013. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak az a baj,hogy a telefonban azt a választ szokták adni,hogy ha nem görcsöl,vérzik akkor ráér. :/
2013. jún. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!