Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sikerült felraknom a tampont...

Sikerült felraknom a tampont a minit de az a baj hogy érzem hogy fennvan. és azt nem szabadna érzeni, és nem tudom tovább tolni . :\ valami ötletet?

Figyelt kérdés
Valami segítség? olyan mintha ki akarna csúszni vagy nem tudom 15/L

2013. jún. 2. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen a vérzésed erőssége?
2013. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még vagy már nagyon gyönge a vérzésed (eleje/vége), akkor nehezebb felrakni. Plusz kezdőként is nehéz, bele kell jönni. Valóban, nem lenne szabad érezni semmit, ahhoz pedig rendesen bent kell lennie, a legkülső részének is centikre a bejárattól... Csak azt tudom mondani, hogy próbálkozz még, nekem anno 12 évesen úgy háromszor kellett próbálni, de azért később is előfordult elvétve, hogy nehezebben ment be, ez ilyen. De ha nincs jól bent, az pokoli zavaró, nem ajánlom, hogy úgy hagyd. De ezt nyilván Te is érzed.
2013. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%

Nekem a t. méretével volt gond, ugyanis nagyobbat kellett volna használnom, és akkor nem lett volna gond vele.

Általában 1-2 percig én is érzem, de utána már nem. Egyébként mindig is csak t. használtam...

15L

2013. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!