Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melltályog műtét után tapaszta...

Melltályog műtét után tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Engem kb. fél éve műtöttek vele. A sebet nem varrták össze, hagyták, hogy magától gyógyuljon. Jó nagy heg keletkezett. A műtét után egy hónappal ultrahangos vizsgálaton voltam, ahol minden rendben volt. Mostanában a sebet nyomásra érzékenynek találom, ami eddig nem volt. Van valakinek hasonló tapasztalata? Aggódom nem-e baj lehet.
2011. márc. 29. 08:03
 1/3 anonim válasza:
Engem márciusban műtöttek melltályogra. Nekem sem varrták össze,azóta már begyógyúlt. Olyan nagy heg nem maradt.Én nem érezném,hogy érzékeny lenne ott a vágás helyén.De kb. két hete észrevettem,hogy ugyanott ,ismét egy kis csomó lenne.A háziorvos elküldött megint mammográfiás vizsgálatra,szerinte ugyanaz ami márciusban volt.Most,itt tartok...ki gondolta,hogy ez visszajöhet.Rémálom:(
2011. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen visszajöhet! Én még mindig nem vagyok túl ezen. Többször is visszagyullad, de csomó már nincs, csak egy nagy kemény rész belül, amire azt mondják az a műtéti terület!
2011. aug. 22. 12:03
 3/3 Orvime89 válasza:
2/2kérdező veled mi lett azóta?Tudom régen volt de én is ebben vagyok tanácskellene
2022. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!