Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van nállunk menstruáció?...

Miért van nállunk menstruáció? Más emlősöknél is van?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz ezzel együttélnem,nem tudom,hogy fogadjam el,már 9éve együtt élek vele,de mindig elborzadva várom a következőt:S Miért kell ez?L21

2013. jún. 3. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon remélem, kamu a kérdés. 21 évesen hogyan kérdezhetsz ilyen butaságot? Igen, más emlősöknél is van mestruáció. És azért kell, hogy később lehessen babád.
2013. jún. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jah, ez a peteéréssel összefüggő dolog. Szeresd magadban a nőt és nem elborzadva fogod várni.
2013. jún. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 lencsefőzelék ***** válasza:
* nálunk
2013. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

bocs de melyik más emlősnél van még mensi? Nekem kutyám is volt, macskám is, van egy vadászgörényem, volt lovunk és tehenek is a családban, egyik sem vérzett se havonta, se félévente.

A többi emlősnél általában 1-2 termékeny időszak van. Gondoljunk csak a tüzelő kutyákra, bagzó macskákra stb.


Fogadd el magad, örülj, hogy mindig megjön, mert ez azt jelzi, hogy egészséges vagy, jól működik a tested. Használj olyan intim higiéniás terméket, ami megkönnyíti a dolgodat.

2013. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Akkor neked fiú kutyád, macskád stb volt.

A lány kutyáknál, stb természetesen van.

És - nem guszta - megeszik....

2013. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Azért nem nagyon látod macskáknál, mert csak akkor látnád, ha nem lenne ivartalanítva. Mivel a nőstény macskákat a szaporulat elkerülése céljából ivartalanítják, nem menstruálnak. Egyébként a mi macskánknál én is láttam az első alkalommal.
2013. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szóvall a kutyák is menstuálnak?nemudtam:oo
2013. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
persze hogy menstruálnak, csak ritkábban! én kutyám is csinálta, aztán ivartalanítottuk
2013. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocsesz. Javítanék. Az emberszabásúak is menstruálnak. Ez ugye azt jelenti, hogy mikor nem termékenyül meg a petesejt, a méhnyálkahártya leválik. A többi emlős ivarzik, esetleg, ilyenkor láthatsz véres váladékot, de az nem menstruáció, mivel pont a termékenységet jelzi, egyes emlősöknél csak folyás van ilyenkor. A nők mensi alatt pont hogy leginkább nem termékenyek. Szóval előfordulhat vérzés, de annak köze sincs az ember menstruációjához, max a színe hasonlít. Amúgy meg pelenkás korom óta van vmilyen-akár többféle háziállatom, a tehén, ló meg nem tudja kinyalni a fenekét, hogy lenyalja a vért, és láttam tehenet hátulról az év minden napján. Bocs ha undorító, de ez van. Szóval neked az ivarzó cicád, kutyád vérezhetett. Görényem is van, ő sem vérzett soha, sőt, ivarzás alatt sem. Ellenben a felhalmozódó hormonok miatt ivartalanítani kellett őt is.
2013. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És soha nem volt ivartalanított cicám, meg kutyám, viszont minden éven volt egy rakás kismacs.
2013. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!