Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szódabikarbónás irrigálást...

Szódabikarbónás irrigálást próbáltátok már? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Arra gyanakszom, hogy túl van szaporodva a normál flórám és ez okoz panaszokat nálam. Rendszeresen járok dokihoz, de ő annyit tanácsolt utoljára, hogy igyak normaflore-t és diétázzak candida ellen. Ennyi.. hát ezek nem segítenek, ha pedig regeneráló kúpot teszek föl, csak sokkal rosszabb lesz a folyás és viszketni is kezd. Ezért gondoltam kipróbálom a lúgosító irrigálást, de azért félek, nehogy nagyobb bajt csináljak..

2013. jún. 4. 12:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sajnos drága a patikákban még drágább esetleg ha gyógyszergyárban van ismerősöd onnan tudnak megfelelőt hozni, nekem is onnan van.. Érdemes mérni 4,5 alatt nem lehet bakteriális fertőzés. E-ként ha úgy vagy a nőgyógyászoddal tőle is kérhetsz - mondjuk ez kétesélyes, hogy ad -e..
2013. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, köszi mindenkinek! :)
2013. jún. 7. 14:14
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem szódabikarbónás irrigálást írt fel a dokim, kamillateába keverve. Gyulladt voltam, gomba is volt, először is emiatt. aztán ajánlotta, hogy minden menzesz után irrigáljak. Minden okés nálam, nincsenek negatív következmények. Ám, valóban, sok érv szól ellene is.
2015. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!