Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha csak a ciklusom szeretném...

Ha csak a ciklusom szeretném beállítani, akkor mikor, milyen mennyiségben és meddig igyam a palástfű illetve cickafark teákat? Lehet őket keverni?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy nem lehet sokáig inni ezeket, milyen időközönként kell szünetet tartani?

És nekem elég sokáig meg szokott lenni, tehát ha valamelyik felerősíti mensi idején akkor kérlek benneteket, azt is írjátok le. Köszönöm

19/L


2009. okt. 7. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a palástfűt tudom, hogy menstruáció előtt 5 nappal kell elkezdeni és minden nap egy bögrével inni és ha megjön még azt követően is, a menstruáció ideje alatt is. Nagymamám 45 éves tapasztalata :)
2009. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Most mensi közben iszom.Remélem használ :) Csak majd az előtte lévő 5 napot nehéz lesz kisaccolni mert előző 2 hónapban mindig késett :D
2009. okt. 11. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!